Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 22. května 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Rodina Mornstein-Zierotin představí veřejnosti Bludovský zámek

22.05.2019 - Rodina Mornstein-Zierotin představí veřejnosti Bludovský...

Počasí

22.05.2019 - Středa

Teplota: 13 / 12 - obcasny-Déšť

23.05.2019 - Čtvrtek

Teplota: 15 / 12 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Každý správný šoumen bude na Džemfestu.

21. září 2011 - 23:56

Zpět na seznam článků

Svérázná formace Mig 21 v čele se šoumenem Jiřím Macháčkem bude hlavním lákadlem festivalu Džemfest, který se uskuteční v pátek 21. října v Domě kultury Šumperk.

Každý  správný šoumen bude na Džemfestu.

Program oblíbené akce schovává v rukávu ale i další esa. Na Džemfestu zahrají  třeba Prago Union a to v nejširším obsazení. Dále návštěvníci uslyší jednu z nejžádanějších festivalových kapel současnosti UDG a pak také domácí borce O5 a Radeček. Na akci se představí i vítěz vyhledávací soutěže Džemkap skupina Obzzor a mistr ČR ve slam poetry Jan Jílek.

dženfest

„Vedle skvělých kapel čeká na návštěvníky stánek s absintovou limonádkou, čajovna nebo soutěže o míchané drinky. Já osobně se ale nejvíc těším na skvělou džemfestovou atmosféru, kterou umí vytvořit pouze jedinečné šumperské publikum!“ míní pořadatel Tomáš Patný.

Festival Džemfest, který vznikl před jedenácti lety, tehdy jako malý studentský happening, přinese vedle hlavního večera také pestrý doprovodný program. Od 10. do 22. října se uskuteční satelitní pořady v knihovně, H-clubu, Čarovně a kině Oko. „V rámci doprovodného programu se Džemfestu zúčastní i spisovatel Jaroslav Rudiš, který nejprve absolvuje literární besedu v knihovně a poté uvede v kině Oko premiéru animovaného filmu Alois Nebel, na kterém spolupracoval s Jardou Švejdíkem z kapely Priessnitz,“ dodal pořadatel. Další lahůdkou filmové scény bude projekce prvního trojrozměrného koncertního záznamu na světě U2 3D.

Mig

Vstupenky na pátek 21. října, kdy Džemfest vyvrcholí v šumperském kulturáku koncertem skupin Mig 21, Prago Union, O5 a Radeček, Udg a Obzzor.

DK

Autor: Ondřej Polák

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Mikulov bavil Šumperk I.

Mikulov bavil Šumperk I.

Fotek: 36
Přidáno: 13.05.2019

Mikulov bavil Šumperk II.

Mikulov bavil Šumperk II.

Fotek: 42
Přidáno: 13.05.2019

Velikonoce na zámku Velké Losiny

Velikonoce na zámku Velké Losiny

Fotek: 23
Přidáno: 20.04.2019

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.