Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 21. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

HOKEJ: Informace o vstupném

20.07.2019 - HOKEJ: Informace o vstupném - Ceny vstupného pro...

Počasí

21.07.2019 - Neděle

Teplota: 27 / 18 - Bouřky

22.07.2019 - Pondělí

Teplota: 26 / 15 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Kdo je tady ředitel?

07. března 2018 - 00:12

Zpět na seznam článků

Zábřežský kulturák nabídne severskou komedii

Kdo je tady ředitel?

divadelní představení Kdo je tady ředitel? zdroj foto: z.k.

Atraktivní představení divadelního předplatného na letošní rok nabídne zábřežský kulturní dům v pondělí 19. března. Bude se jednat o komedii „Kdo je tady ředitel?“ od výrazného dánského filmového tvůrce Larse von Triera v podání Michala Dlouhého, Kamila Halbicha, Kristýny Frejové, Roberta Jašków nebo Kláry Cibulkové.

V situační komedii Kdo je tady ředitel? skutečný majitel firmy léta předstírá, že je řadovým zaměstnancem a svými kolegy manipuluje pomocí fiktivního ředitele, který je údajně kdesi v Americe. Nastane ale chvíle, kdy chce firmu prodat a nerudný kupec trvá na tom, že o koupi bude jednat pouze s ředitelem. Nezbývá tedy než si nějakého najmout. Herec, který se této role ujme, se ale postupně vymkne jeho režijnímu vedení...

To spouští kolotoč bláznivých a absurdních situací, kdy ani jedna strana netuší na čem vlastně je. „Severská komedie oslavila už v loňském roce v pražském Švandově divadle obdivuhodnou 300. reprízu a určitě slibuje příjemnou zábavu,“ zvou na titul pořadatelé. Vstupenky nabízejí prodejní místa Zábřežské kulturní v zábřežském, štíteckém a hanušovickém infocentru, šumperské cestovní agentuře Atlas a mohelnické prodejně Peřinka.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

divadelní představení Kdo je tady ředitel?      zdroj foto: z.k.

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.