Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 21. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

HOKEJ: Informace o vstupném

20.07.2019 - HOKEJ: Informace o vstupném - Ceny vstupného pro...

Počasí

21.07.2019 - Neděle

Teplota: 27 / 18 - Bouřky

22.07.2019 - Pondělí

Teplota: 26 / 15 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Koller i Lucie v akustické verzi

16. října 2018 - 18:29

Zpět na seznam článků

Pořadatelé upozorňují, že zůstává posledních pár vstupenek

Koller i Lucie v akustické verzi

David Koller Acoustic Tour zdroj foto: z.k.

Sérii několika velkých koncertu připravil zábřežský kulturní dům na přelom října a listopadu letošního roku. Během několika málo dní sem dorazí legenda českého hudebního světa David Koller, vokální uskupení 4TET a první listopadovou sobotu také jedna z nejúspěšnějších slovenských kapel Horkýže Slíže.

V pondělí 29. října přijede do Zábřehu poprvé zahrát jeden z nejrespektovanějších českých muzikantů současnosti David Koller, aby zde představil v akustických aranžích největší hity své bohaté hudební kariéry, včetně písniček od kapely Lucie. „Návštěvníci koncertu se mohou těšit na legendární hitovky, ale pro mnohé bude překvapení, že song třeba nepoznají podle prvních tónů, ale odtajní se jim až díky zpěvu,“ nechal se slyšet zpěvák, který se nejvíce proslavil jako lídr skupiny Lucie.

Jeho, dnes již kultovní kapela, po tvůrčí pauze opět koncertuje a pár dní po Kollerově zábřežském koncertu vyrazí na velkolepé turné k novému albu Evolucie. Samotný Koller už před deset let koncertuje se skupinou nesoucí jeho jméno. K jeho posledním albovým počinům patří desky ČeskosLOVEnsko a David Koller & Friends, na které se podíleli jeho oblíbení interpreti.

Pořadatelé upozorňují, že vstupenky na vystoupení Davida Kollera jsou již téměř vyprodány, poslední lze zakoupit v prodejních místech Zábřežské kulturní v Zábřehu, Šumperku, Mohelnici, Štítech a Hanušovicích.

Autor: red.,z.k., zdrojfoto: z.k.

Fotogalerie

David Koller Acoustic Tour    zdroj foto: z.k.

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.