Komedie Královny v Zábřehu
01. prosince 2024 - 13:04
Divadelní pozvánka na rok 2025

Simona Stašová zdroj foto: z.k.
I když herecké osobnosti, jakými jsou Simona Stašová nebo Lenka Vlasáková, a jejich listopadová i prosincová představení dlouho dopředu vyprodaly sál zábřežského kina, další várka top divadelních titulů se chystá už na začátek roku 2025.
Ve středu 29. ledna to bude komedie Královny s Vilmou Cibulkovou, Martinou Hudečkovou a Karolínou Půčkovou zachycující střet a soužití tří různorodých žen mezi čtyřmi stěnami lázeňského pokoje. Poslední únorový den nabídne originální kus Vášnivost, thriller – napínavou hořkou komedii plnou překvapivých zvratů a konfliktů. Ve hře, jež sklidila nadšené kritiky, které vyzdvihly mj. i fakt, že „divák má permanentně falešnou stopu“, excelují David Matásek, Linda Rybová, Jana Janěková ml. a Jan Holík.
„Vstupenky na oba tituly jsou již v prodeji a mohou se stát pro mnohé vděčným vánočním dárkem,“ vzkazují pořadatelé ze Zábřežské kulturní.
Autor: red., Z. David - zdroj foto: z.k.
Fotogalerie
Další články z rubriky
       
      Podmínky užití   |   
      Prohlášení o přístupnosti   |   
      Reklama   |   
      Kontakty   |   
      Nastavení souborů Cookies
    
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.
Facebook


Komentovat článek můžete na naší Facebookové stránce.




