Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 15. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Střet dvou cyklistů v Dolních Studénkách

15.07.2019 - Střet dvou cyklistů v Dolních Studénkách - Policie...

Počasí

15.07.2019 - Pondělí

Teplota: 23 / 10 - PoloJasno

16.07.2019 - Úterý

Teplota: 21 / 11 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Komentovaný Hasta la Vista v Šumperku

17. července 2013 - 09:40

Zpět na seznam článků

Pozvánka kina Oko

Belgický hit Hasta la Vista, který obdržel minulý rok diváckou cenu v Karlových Varech míří opět do Kina Oko Šumperk, tentokrát s komentářem pro nevidomé a slabozraké.

„Komentované promítání představuje doprovod promítaného filmu tzv. audio popisem. Pomocí přesných, živoucích a nápaditých slov převádí moderátor viděný obraz tak, aby si jej nevidomý dovedl vybavit. Nevidomí tímto způsobem získají významnou bránu k informacím, ke kultuře i zábavě,“ přiblížil ředitel kina Oko Kamil Navrátil.

Roadmovie o třech mladících Philipovi, Larsovi a Jozephovi, kteří milují víno a ženy. Jenže jsou stále panicové. Pod záminkou ochutnávání vína se vydají na cestu do Španělska s vidinou prvních sexuálních zážitků. Nic je nemůže zastavit – dokonce ani to, že jeden je slepý, druhý na vozíku a třetí zcela ochrnutý. Film vznikl podle skutečných událostí.

Komentář k filmu sklidil velký ohlas i u běžných návštěvníků a filmu dává nový rozměr. Kino Oko uvede film ve středu 24. července od 15 hodin. Vstupné je 80 korun.

Autor: red.,K.Navrátil

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.