Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 14. dubna 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Vrcholí revitalizace parku Knížecí sady Zábřeh

13.04.2021 - Vrcholí revitalizace parku Knížecí sady Zábřeh -...

Počasí

14.04.2021 - Středa

Teplota: 6 / 2 - Sníh

15.04.2021 - Čtvrtek

Teplota: 5 / 1 - Sníh

Zde je místo pro Vaši reklamu

Koncert Dalibora Jandy a skupiny Prototyp v Šumperku

02. června 2014 - 11:21

Zpět na seznam článků

Vstupenky jsou již v předprodeji

Jeden z nejúspěšnějších zpěváků v historii české popmusic Dalibor Janda vystoupí v pátek 26.září v DK Šumperk. Za doprovodu kapely Prototyp uvede všechny zásadní hity jako Hurikán, Kde jsi, Kaskadér, Hráli jsme kličkovanou, Všechno na Mars, Padá hvězda, Oheň - voda - vítr a další.

Dalibor Janda získal v dobách největší slávy několik Zlatých desek, dvě Platinové desky, ocenění na festivalech a třikrát za sebou vyhrál anketu popularity Zlatý slavík. Stal se zatím jediným zpěvákem, který čtyřikrát porazil Karla Gotta. V současné době sleduje v klidu dění na české hudební scéně a je její nedílnou součástí, aniž by se musel zviditelňovat v bulváru a za každou cenu se prosazovat jakýmikoliv nestandardními způsoby.

Dalibor Janda

Loňský rok byl rokem Daliborových šedesátin a současně třicátým rokem existence jeho kapely Prototyp. S dvaceti slavnostními narozeninovými galakoncerty projel Čechy, Moravu a zavítal i na Slovensko. Velké celoroční turné vyvrcholilo na konci roku vyprodaným Narozeninovým megakoncertem v O2 aréně. Poté se Dalibor Janda rozhodnul koncertní činnost omezit, vlastně již takřka nekoncertuje.

Proto bude jeho vystoupení v DK Šumperk výjimečnou příležitostí pro všechny jeho fanoušky. Dalibor přijede i se svou kapelou Prototyp. Jako host večera vystoupí dcera Jiřina Anna.

Cena vstupného je podle pásma 240, 290 a 340 korun. Během letních prázdnin bude předprodej probíhat v Informačním centru v budově muzea. Rezervace vstupenek ZDE.

Autor: red.,O.Polák

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Policie hodnotí první týden opatření

Policie hodnotí první týden opatření

Fotek: 43
Přidáno: 08.03.2021

Jeseníky

Jeseníky

Fotek: 28
Přidáno: 06.01.2021

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.