Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 14. října 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Radka Fišarová, Anna Lukášková & Litera

14.10.2019 - Radka Fišarová, Anna Lukášková & Litera - Benefiční...

Počasí

14.10.2019 - Pondělí

Teplota: 19 / 12 - Oblačno

15.10.2019 - Úterý

Teplota: 21 / 14 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Koncert Tří sester v Šumperku vyvrcholí striptýzem

24. dubna 2017 - 08:29

Zpět na seznam článků

Pódiová show a netradiční hudební večírek

V pátek 12. května odstartuje v šumperském kulturáku svou tradiční letní Radegast tour 2017 veřejností oblíbené Tři sestry. Od května do září pak navštíví hned 21 míst v Čechách a na Moravě.

Legendární česká skupina byla založena již na jaře roku 1985. Původně hrála punk, později inklinovala k různým stylům hudby přes rock, punk rock, občas i metal až po hardcore. A jak vznikl samotný název kapely?

Tři sestry zdroj foto: DK

Při posezení na Staré Kovárně zadal „ing. Magor“ úkol vymyslet ostatním název. Vznikaly šílené nápady, které zapisoval a druhý den se jednomyslně vybral právě název Tři sestry, nikdo si však dodnes nepamatuje, kdo s tím tenkrát přišel.

Těšit se můžete na velkolepou pódiovou show a úžasný koncert Tří sester, kde vám představí zcela nový playlist, v němž kapela vyměnila více než třetinu písní. „Během večera zazní písně z alb Na Kovárně to je nářez nebo Lihová škola umění. Ale nebojte, o tradiční hitovky Zelená, Mexiko, Život je takovej nebo Modlitba pro partu také nepřijdete,“ uvedla produkční domu kultury Michaela Horáková.

Tři sestry v Šumperku foto: archiv šumpersko.net

Tři sestry v Šumperku foto: archiv šumpersko.net

Hosty a pomocníky při hospodské show budou spřátelené soubory E!E a Doctor P.P. „Partnerem tour je známý pivovar, tudíž můžete uhasit svou žízeň. Celý koncert navíc vyvrcholí vzrušujícím striptýzem,“ dodává produkční.

Tři sestry v Šumperku foto: archiv šumpersko.net

Velký sál Domu kultury Šumperk se pro návštěvníky tohoto netradičního hudebního večírku otevře v pátek 12. května už v šest večer, celá akce pak odstartuje o hodinu později. Vstupenky lze kromě obvyklého prodejního místa v pokladně DK zakoupit také prostřednictvím stránky Ticketstream.

Cena vstupenky v předprodeji je 300 korun. V den akce podraží na 350 korun. Rezervace ZDE

Autor: red., d.k., M. Horáková

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.