Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 02. června 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Exmanžel ženu vytrvale obtěžuje výhrůžkami

01.06.2020 - Exmanžel ženu vytrvale obtěžuje výhrůžkami -...

Počasí

02.06.2020 - Úterý

Teplota: 18 / 8 - Oblačno

03.06.2020 - Středa

Teplota: 18 / 9 - Přeháňky-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Koronavirus zrušil nebo odložil kulturní akce v Zábřeze

18. března 2020 - 14:41

Zpět na seznam článků

Zábřežská kulturní informuje

Koronavirus zrušil nebo odložil kulturní akce v Zábřeze

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Zatímco kino Retro se pro návštěvníky uzavřelo 12. března s tím, že všechna plánovaná filmová představení a další sem plánované akce byly zrušeny, většina akcí naprogramovaných do kulturního domu se odkládá na pozdější termíny.

Aktuální informace o osudu jednotlivých pořadů jsou uvedeny na webových stránkách. „Větší akce naprogramované do kulturního domu by se měly uskutečnit v náhradním termínu, zakoupené vstupenky tak zůstávají v platnosti. Pokud se nepodaří stanovit náhradní datum, akce bude zrušena a následně budeme vracet vstupné. V případě, že návštěvníkovi nebude náhradní termín ze závažných důvodů vyhovovat, bude mu vstupné rovněž vráceno,“ informoval Zdeněk David z kulturního domu.

Podle jeho sdělení je koncert Václava Neckáře přeložen na 26. června, dětské představení Štístko a Poupěnka na neděli 6. září a divadelní představení „3 verze života“ na pátek 20. listopadu.

Vyprodaný dvojkoncert skupiny Škwor by se měl uskutečnit 7. a 8. května. „Zvlášť v tomto případě platí, že budeme celou situaci pečlivě vyhodnocovat a průběžně zveřejňovat aktuální změny. Podrobné informace k případnému vracení vstupenek prostřednictvím prodejního systému Ticketstream jsou uvedeny na oficiálním webu skupiny,“ uvedl jednatel Zábřežské kulturní. Aktuálně je otevřen náhradní termín pro konání filmového festivalu Expediční kamera, divadelní představení O lásce s Karlem Rodenem by se mělo uskutečnit předběžně v červnu.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.