Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 02. června 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Exmanžel ženu vytrvale obtěžuje výhrůžkami

01.06.2020 - Exmanžel ženu vytrvale obtěžuje výhrůžkami -...

Počasí

02.06.2020 - Úterý

Teplota: 17 / 8 - Oblačno

03.06.2020 - Středa

Teplota: 20 / 9 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Lázeňské objekty ve Velkých Losinách prochází rekonstrukcí

18. dubna 2019 - 17:29

Zpět na seznam článků

Lázně investují také do zázemí zaměstanců

Lázeňské objekty ve Velkých Losinách prochází rekonstrukcí

Lázně Velké Losiny zdroj foto: archiv LVL

Termální Lázně Velké Losiny úspěšně dokončily výstavbu spojovacího krčku mezi hotelem Eliška I a lázeňským domem Eliška II. Nově vybudovaný spojovací terminál je nyní ve zkušebním provozu.

Lázně Velké Losiny zdroj foto: archiv LVL

Lázně Velké Losiny zdroj foto: archiv LVL

Lázeňští hosté se tak již mohou pohybovat mezi balneoprovozy a hlavním hotelem napřímo tzv. suchou nohou a lázeňské služby ve Velkých Losinách mají pod jednou střechou. „Součástí spojovacího krčku je i lázeňský altánek. Hosté losinských lázní si tak mohou nově užívat posezení v lázeňském altánku s výhledem na lázeňský park a slunit se,“ sdělil jednatel Termálních Lázní Velké Losiny Martin Plachý. 

Eliška Velké Losiny zdroj foto: archiv LVL

Lázně Velké Losiny zdroj foto: archiv LVL

Prakticky ihned po dokončení spojovacího terminálu se lázně pustily do další investiční akce. Započala rekonstrukce dalšího lázeňského objektu - domu Brněnka, který by měl po rekonstrukci sloužit jako ubytování pro zaměstnance lázní. Vznikne zde devět nových bytů.  „Potýkáme se s tím, že v poslední době je na trhu nedostatek zaměstnanců, ale rozvíjející se losinské lázně jich potřebují stále více. Proto chceme našim zaměstnancům dát jistotu a zázemí do budoucna,“ vysvětluje Martin Plachý.

Losinské lázně jsou proslulé lázeňskou léčbou neurologických onemocnění. Zaměřují se i na onemocnění pohybového aparátu včetně pooperačních stavů. Léčí se zde nově také onemocnění kůže, například lupénka nebo nejrůznější ekzémy, oběhová onemocnění nebo onkologická onemocnění v remisi. Léčba je zde poskytována jak dětem, tak dospělým. Vzhledem k ideální poloze v podhůří Jeseníků, které jsou proslulé čistotou svého ovzduší, jsou losinské lázně velmi úspěšné i v léčbě respirační onemocnění dětí.

Autor: red., M. Slaný, zdroj foto: archiv LVL

Fotogalerie

Lázně Velké Losiny              zdroj foto: archiv LVL

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.