Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 20. března 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Nejlepší webové stránky mají v Mohelnici a Lipové – lázních

19.03.2019 - Nejlepší webové stránky mají v Mohelnici a Lipové –...

Počasí

Jasno

20.03.2019 - Středa

Teplota: 8 / 0 - Jasno

Oblačno

21.03.2019 - Čtvrtek

Teplota: 11 / 3 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Lenka Dusilová uvede v Zábřeze talentované kapely

28. března 2018 - 21:57

Zpět na seznam článků

Na festivalu AkustikFest

Multižánrový hudební festival AkustikFest se po loňské úspěšné premiéře opět vrátí na jeviště zábřežského kulturáku v pátek 6. dubna. Tentokrát ale nepředstaví jen talentované hudebníky z našeho regionu, ale i mimořádnou osobnost české hudební scény, šestinásobnou držitelku hudebních cen Anděl – charismatickou zpěvačku Lenku Dusilovou.

Lenka Dusilová zdroj foto: Z.k.

Od půl osmé se kromě Dusilové za oponou kulturáku postupně představí zábřežský talent Richard Baksevanidis se svou doprovodnou kapelou, domácí formace Vlny, která svůj zvuk staví na poetických textech a pohodových aranžích podpořených smyčci a dechy, šumperská pop-rocková skupina Trocha klidu, která už účinkovala jako předkapela Chinaski nebo UDG, a akustické trio z Jeseníku NoeRoads. „AkustikFest je akcí, která má neobvyklý formát. Nejen proto, že se uskuteční v zajímavém jevištním prostoru, který má svou neopakovatelnou atmosféru, ale i tím, že představí hned několik mladých hudebních talentů z regionu,“ uvedl Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.

Vstupné na akci činí v předprodeji 190 korun, v den koncertu si návštěvníci za vstup připlatí padesátikorunu. Pořadatelé upozorňují, že kapacita pro posluchače je omezena na pouhých sto míst.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.