Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 21. října 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Zloděj při vloupání na Hanušovicku nepohrdl krátkým občerstvením

20.10.2019 - Zloděj při vloupání na Hanušovicku nepohrdl krátkým...

Počasí

21.10.2019 - Pondělí

Teplota: 19 / 12 - SkoroJasno

22.10.2019 - Úterý

Teplota: 19 / 10 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Letní překvapení zábřežského kina Retro

26. června 2014 - 07:18

Zpět na seznam článků

Argentisko - španělská komedie Divoké historky bude uvedena s několikaměsíčním předstihem

První prázdninový měsíc bude v zábřežském kině Retro nabitý rozmanitými akcemi, které jistě potěší široké spektrum diváků. Nejvýraznější z nich bude slavnostní předpremiéra filmu Díra u Hanušovic, kterou v pátek 18. července, téměř týden před celostátní premiérou, přijedou spolu s tvůrčí delegací do Zábřehu osobně představit bývalí spolužáci ze zdejšího gymnázia – režisér Miroslav Krobot a scenárista filmu Lubomír Smékal. Beseda je plánována po skončení filmu v neobvyklém prostředí zahrady kina.

Díra u Hanušovic - Krobot - Smékal zdroj:zk

Na fanoušky J. R. R. Tolkiena čekají hned v úvodu prázdnin dva díly kultovního filmu Hobit. „Diváci si mohou vychutnat pouze jeden z filmů série, nebo využít nabídky zvýhodněného vstupného. To jsme připravili pro všechny, kteří projeví tolik odvahy a nadšení, že zhlédnou oba díly v jednom celku. V úterý 1. července tak budou mít diváci možnost za pouhou stokorunu strávit téměř šestihodinový filmový maraton s Hobitem ve 3D,“ láká na cestu do Středozemě vedoucí kina Věra Smrčková.

Na Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech mohou diváci zábřežského kina nahlédnout 12. července večer. „Díky on-line přenosu si vychutnáme zakončovací ceremoniál v Hotelu Thermal, na který naváže projekce argentinsko-španělské černé komedie Divoké historky. Ta je zakončovacím filmem letošního karlovarského festivalu a našim divákům ji nabízíme s několikaměsíčním předstihem před celostátní premiérou. Celkové vstupné na zakončovací ceremoniál i film Divoké historky je 80 korun,“ doplňuje pozvánku Věra Smrčková.

Zvýhodněné vstupné čeká i na dětské diváky kina. „Do Retra se 27. července na chvíli vrátí film Lego příběh, který promítneme ve 3D za velmi příznivých 50 korun. Na děti jsme mysleli i s řadou dalších snímků, a tak si prázdniny v zábřežském biografu lze užít i s roztomilým dráčkem hitu letošního léta Jak vycvičit draka 2, s Angelinou Jolie jako zlou královnou ve snímku Zloba: Královna černé magie i s červencovou novinkou Mikulášovy patálie na prázdninách.“

Velkou změnu přinesl prázdninových plán promítání. „O prázdninách budeme promítat v úterý a o víkendech. Většinu projekcí zahájíme v 18.30 a večer ve 21 hodin, nedělní pohádky budou mít začátky o půl páté. Touto změnou se přizpůsobujeme prázdninovému volnějšímu rytmu, kdy si řada z nás užívá volna a delších večerů,“ uzavírá informace z kina Retro Věra Smrčková.

Autor: red.,Z.David

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Skřítkova cesta I.

Skřítkova cesta I.

Fotek: 46
Přidáno: 16.10.2019

Skřítkova cesta II.

Skřítkova cesta II.

Fotek: 77
Přidáno: 16.10.2019

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.