Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 11. června 2026 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Šumperská plavkyně vybojovala titul mistryně České republiky

11.06.2026 - Šumperská plavkyně vybojovala titul mistryně České...

Počasí

11.06.2026 - Čtvrtek

Teplota: 16 / 11 - obcasny-Déšť

12.06.2026 - Pátek

Teplota: 18 / 8 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Letní změna jízdních řádů regionálních vlaků ČD

11. června 2026 - 11:59

Zpět na seznam článků

Od neděle 14. června

Letní změna jízdních řádů regionálních vlaků ČD

RegioPanter Olomoucký kraj zdroj foto: ČD

V neděli 14. června vstoupí v platnost pravidelná letní změna vlakových jízdních řádů. Ve většině regionů dojde jen k dílčím změnám, které zlepší nabídku spojení a přípojové vazby mezi jednotlivými spoji.

V řadě regionů také dojde k úpravám v souvislosti s dřívějším začátkem letních prázdnin. „Na Olomoucku dojde v souvislosti s modernizací tratě k úpravě dopravního modelu na lince M2, kdy původně přímé vlaky Šumperk – Uničov – Přerov – Nezamyslice – Vyškov na Moravě budou nově v Přerově rozdělené na dvě samostatná ramena,“ uvedl tiskový mluvčí Petr Pošta.

Autor: red., P. Pošta, zdroj foto archiv ČD

Fotogalerie

RegioPanter Olomoucký kraj        zdroj foto: ČD

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.