Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 02. června 2023 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Slepici do Zábřehu přivezou Vojtěch a Tatiana Dykovi

01.06.2023 - Slepici do Zábřehu přivezou Vojtěch a Tatiana Dykovi -...

Počasí

02.06.2023 - Pátek

Teplota: 22 / 10 - SkoroJasno

03.06.2023 - Sobota

Teplota: 20 / 8 - Jasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

LiStOVáNí s Lukášek Hejlíkem v Bludově

27. února 2020 - 09:03

Zpět na seznam článků

Co by můj syn měl vědět o světě

LiStOVáNí s Lukášek Hejlíkem v Bludově

LiStOVáNí s Lukášek Hejlíkem v Bludově zdroj foto: B. Haušková

Pokud máte rádi literaturu, nenechte si ujít pořad scénického čtení Lukáše Hejlíka LiStOVáNí. Ve čtvrtek 5. března od pů sedmé večer se bude v kulturním domě číst kniha Fredrika Backmana nazvaná Co by můj syn měl vědět o světě, která je především o snaze být dobrým rodičem.

Autor v ní vtipně stírá všechny úzkosti a nedostatky rodičů jednadvacátého století. Půvabná kniha plná upřímných obav a nepodmíněných vyznání lásky zasáhne srdce všech rodičů, a to dokonce i těch budoucích, potencionálních. V pořadu účinkuje jen jeden herec Lukáš Hejlík, který je stejného věku jako Fredrik Backman a má stejně starého syna.

pozvánka LiStOVáNí zdroj: B. Haušková

Projekt LiStOVáNí, cyklus scénických čtení, si vzal na sebe neskromný úkol – představovat každý měsíc zajímavé, aktuální knihy, které se objevují na trhu. Vybraní autoři a jejich dílo či přímo specifická kniha jsou pak před diváky interpretováni v podobě scénického čtení. Jde vždy přibližně o hodinové divadelní vystoupení, ve kterém je přenášen děj knihy, jazyk autora a atmosféra dané literatury na obecenstvo, které se v čele s mladou generací ve světě oproštěném od kultury a literatury vrací zpět k tomu, co tu bylo první – knize. Nejde o nějaké fanzinové čtení oblíbených pasáží, jde o dýchající představení s rekvizitami, kostýmy, hudbou, začátkem a koncem.

Autor: red., B. Haušková

Fotogalerie

 LiStOVáNí s Lukášek Hejlíkem v Bludově    zdroj foto: B. Haušková

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.