Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 14. července 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Krajská anketa cestovního ruchu

14.07.2020 - Krajská anketa cestovního ruchu - O ceny usilují lázně...

Počasí

14.07.2020 - Úterý

Teplota: 22 / 8 - PoloJasno

15.07.2020 - Středa

Teplota: 22 / 11 - Přeháňky-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Liga proti rakovině v Šumperku

25. prosince 2011 - 20:44

Zpět na seznam článků

Nezapomeňte, že každý je strůjcem svého zdraví !

Liga proti rakovině v Šumperku

MUDr.Koutná LPR Šumperk

V závěru roku 2011 chceme připomenout některé naše aktivity a především poděkovat všem, kteří se podíleli na plnění našich úkolů. V letošním roce jsme oslavili 20. výročí založení LPR v Šumperku.

Tradičním byl již Český den proti rakovině, který se konal ve středu 11. května 2011, kdy naše ulice opět zaplavily žluté kytičky měsíčku zahradního. Letošní den byl pod heslem „Každý svého zdraví strůjcem!“ a tak jsme připomínali hlavní zásady správné životosprávy, pohybu a preventivních akcí a přidávali kytičky a letáčky. V tento den se nám podařilo v Šumperku vybrat přes 95 tisíc korun, v celém okrese Šumperk pak přes 161 tisíc korun. Opět nám v rozdávání pomohli studenti Střední zdravotnické školy v Šumperku, Gymnazia v Zábřehu a Obchodní akademie v Mohelnici. Patří jim naše veliké poděkování.

Na jaře a na podzim se opět konaly rekondiční pobyty v lázních Teplice nad Bečvou pro naše ženy po operacích prsů . Cena těchto pobytů je rok od roku vyšší – letos  jsme na ně věnovali přes 243 tisíc a můžeme je realizovat jen s opakovanou finanční podporou našich věrných  přispěvatelů. Děkujeme Městu Šumperk za přidělení grantu, za opakované finanční příspěvky závodu Apator – Metra a s.p. Lesy ČR. Děkujeme všem občanům, kteří nás podpořili během Českého dne proti rakovině a všem našim řádně platícím členům.

Přejeme všem našim spoluobčanům klidné prožití vánočních svátků a v novém roce 2012 spokojenost a stálé zdraví.

 

 

Autor: MUDr. J. Koutná

Fotogalerie

MUDr.Koutná LPR Šumperk

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.