Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 19. února 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Letošní Preludium nabízí mladé hvězdy

18.02.2019 - Letošní Preludium nabízí mladé hvězdy - A dává...

Počasí

Jasno

19.02.2019 - Úterý

Teplota: 8 / 1 - Jasno

Zataženo

20.02.2019 - Středa

Teplota: 8 / 1 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Lucie Bílá koncertuje v Zábřehu

13. května 2015 - 06:19

Zpět na seznam článků

O vstupenky je opět velký zájem

Mimořádný zájem opět vzbudila nabídka koncertního vystoupení Lucie Bílé v Zábřehu. Recitál mnohonásobné Zlaté slavice a nejlepší české zpěvačky posledních dvaceti let se uskuteční ve středu 20. května v sále kulturního domu. Bílá zde vystoupí po boku klavíristy Petra Maláska.

Lucie Bílá dominuje české pěvecké scéně po celá léta. Za svou kariéru vydala dvacet sólových alb. Její hity jako Ave Maria, Láska je láska či Jsi můj pán atakovaly horní příčky hitparád. Za osudové lze označit setkání a dlouholetou spolupráci s autorskou dvojící Ondřej Soukup a Gábina Osvaldová či s klavíristou Petrem Maláskem.

Lucie Bílá zdroj foto:z.k.

Bílá excelovala v řadě muzikálů jako Excalibur, Láska je láska nebo Carmen. Za titulní roli v muzikálu Johanka z Arku získala v roce 2000 cenu Thálie. Zahrála si však nejen v divadelních rolích, ale ztvárnila také řadu filmových postav. Televizní diváci ji mohli vidět například v pohádkách Princezna ze mlejna, V peřině nebo ve filmu Král Ubu.

Poslední volné vstupenky na zábřežský koncert Lucie Bílé lze zakoupit v informačních centrech v Zábřehu, ve Štítech a Hanušovicích.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.