Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 03. února 2023 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Horská služba vyhlásila v Jeseníkách 3.stupeň lavinového nebezpečí

03.02.2023 - Horská služba vyhlásila v Jeseníkách 3.stupeň...

Počasí

03.02.2023 - Pátek

Teplota: 3 / -1 - Sníh

04.02.2023 - Sobota

Teplota: 3 / -2 - Sníh

Zde je místo pro Vaši reklamu

Lucie Vondráčková a Hynek Čermák v Šumperku

16. prosince 2022 - 14:09

Zpět na seznam článků

Zazáří v nové divadelní hře Štěstí

Pražské Divadlo Palace nedávno zařadilo do svého repertoáru novou komediální divadelní hru Štěstí, jejíž autorem je francouzský režisér a scénárista Eric Assous.

V hlavních rolích na prknech šumperského domu kultury v neděli 8. ledna zazáří oblíbení herci Lucie Vondráčková a Hynek Čermák. „Když se nám naskytla příležitost v našem domě kultury nabídnout šumperským divákům toto nové představení, neváhali jsme ani minutu. Kvalitní komedie, navíc v podání skvělých herců jsou v současnosti tím nejoblíbenějším typem pořadu, který diváci ocení,“ říká produkční šumperského domu kultury Michaela Horáková.

Lucie Vondráčková je nejen talentovaná herečka, ale i jedna z našich nejúspěšnějších zpěvaček, která vystudovala hudebně-dramatický obor na pražské konzervatoři a následně na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy získala titul PhDr. v oboru kulturologie. Tématem její závěrečné diplomové práce byly Pohádky v československé kinematografii. Zároveň si i zahrála v mnoha českých pohádkách, za všechny jmenujme Královský slib, Šmankote, babičko, čaruj! a Poslední kouzlo. Na divadelních prknech jste ji mohli například spatřit v muzikálech Starci na chmelu, Excalibur, Tajemství a Touha. Nezapomenutelné jsou její herecké výkony ve filmech a seriálech Kvaska, Bathory, Snowboarďáci, Labyrint, Nemocnice na kraji města – nové osudy a Léto s gentlemanem. Objevila se i v několika úspěšných zahraničních snímcích – Last Holiday, The Perfect Kiss a Beyond Her Lens.

Herec Hynek Čermák vystudoval činoherní herectví na DAMU a je držitelem Českého lva za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli snímku Nevinnost. Dále exceloval v muzikálech Tři mušketýři, Elixír života a Excalibur. Oblíbili jste si ho i ve filmech Prvok, Šampón, Tečka a Karel, Muži v naději, Svatá čtveřice a Ganster Ka a v seriálech Rapl, Cirkus Bukowsky, Až po uši nebo Zdivočelá země.

A jaká je hlavní zápletka svižné a vtipné komedie, která ale nepostrádá i vážnější tóny? Nejspíš to znáte sami. Náhodné setkání vás svede dohromady s někým, kdo vás nesmírně přitahuje. Drobným problémem je, že vaše světonázory jsou zcela neslučitelné.

Luisa je svobodná bezdětná spisovatelka, která má mnoho zájmů. Alexander má tři dcery, je majitelem restaurace uprostřed rozvodu a kromě žen a svého podniku se nezajímá o nic jiného. Spojuje je snad jen strach ze stárnutí a samoty. Pak přijde rozhodnutí, že zkusí štěstí spolu. A tehdy se Alexander dozví to poslední, co by chtěl v počátcích nového života slyšet.

Divadelní představení se odehraje ve velkém sále DK Šumperk v neděli 8. ledna od sedmi večer. Vstupenky na číslované sezení za 390, 440 a 490 korun zakoupíte přes www.smsticket.cz.

Autor: red., M. Horák - zdroj foto: d.k.

Fotogalerie

H. Čermák, L. Vondráčková        zdroj foto: DK
H. Čermák, L. Vondráčková        zdroj foto: DK

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.