Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 30. září 2023 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Jesenická Dyňová slavnost

28.09.2023 - Jesenická Dyňová slavnost - Pobaví celou rodinu

Počasí

30.09.2023 - Sobota

Teplota: 20 / 8 - obcasny-Déšť

01.10.2023 - Neděle

Teplota: 18 / 6 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Majitelé elektrokol mohou nabíjet zdarma na Hlavní třídě v Šumperku

07. června 2020 - 09:11

Zpět na seznam článků

Součástí nabíjecí stanice je i informační mapa

Majitelé elektrokol mohou nabíjet zdarma na Hlavní třídě v Šumperku

Místostarosta Jakub Jirgl si prohlíží dobíjecí panel pro elektrokola, který je umístěn na Hlavní třídě v Šumperku. Objekt je střežen kamerovým systémem zdroj foto: mus

U vstupu do Sadů 1. máje na Hlavní třídě v Šumperku si mohou lidé zdarma dobít své elektrokolo. Nabíjecí stanici zde instalovalo občanské sdružení Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu po dohodě s městem.

Panel obsahuje nabíječky pro systémy Bosch, Shimano a čtyři zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů. Součástí nabíjecí stanice je také informační mapa, která upozorní cestovatele, co lze během dobíjení baterie v blízkosti navštívit.

Sdružení cestovního ruchu Jeseníky postupně nainstaluje čtyři desítky těchto nabíječek – dvacet v Olomouckém kraji a stejný počet v sousedním Moravskoslezském kraji. Síť nabíjecích stanic v Jeseníkách vzniká především kolem dálkových tras. „Nabíječky na elektrokola přesně zapadají do ‚smart‘ konceptu, který se v Šumperku postupně buduje. Jsem rád, že lidé tuto službu mohou využívat, a zatímco se bude jejich kolo nabíjet, budou poznávat naše krásné město,“ dodal místostarosta Jakub Jirgl.

Podobné nabíjecí stanice na elektrokola jsou například u chaty Paprsek, před Ruční papírnou ve Velkých Losinách, v areálu Kouty nebo u Pradědova muzea v Bludově. 

Autor: red., S. Singerová - mus, zdroj foto: mus

Fotogalerie

Místostarosta Jakub Jirgl si prohlíží dobíjecí panel pro elektrokola, který je umístěn na Hlavní třídě v Šumperku. Objekt je střežen kamerovým systémem   zdroj foto: mus

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Čokoládové Losiny 2023 - III.

Čokoládové Losiny 2023 - III.

Fotek: 45
Přidáno: 28.09.2023

Čokoládové Losiny 2023 - II.

Čokoládové Losiny 2023 - II.

Fotek: 65
Přidáno: 26.09.2023

Čokoládové Losiny 2023 - I.

Čokoládové Losiny 2023 - I.

Fotek: 70
Přidáno: 26.09.2023

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.