Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 23. února 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Pětapadesátiletá řidička v Zábřehu nadýchala v sobotu ráno 2,99 promile

22.02.2020 - Pětapadesátiletá řidička v Zábřehu nadýchala v...

Počasí

23.02.2020 - Neděle

Teplota: 9 / 7 - obcasny-Déšť

24.02.2020 - Pondělí

Teplota: 5 / 2 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Město Šumperk vyhlašuje veřejnou dobrovolnou dražbu

10. září 2018 - 07:42

Zpět na seznam článků

Neupotřebitelného majetku

Město Šumperk vyhlašuje veřejnou dobrovolnou dražbu

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Jedná se o majetek města Šumperka, z části věci nalezené, dále zastaralý a nevyužívaný materiál civilní ochrany. (oděvy, telefony, apod.), vojenská rozbočovací krabice, plechová bouda, elektrocentrála či vozidlo Praga V3S. Dražené movité věci tedy byly užívány a prodávají se ve stavu, jak stojí a leží. 

Dražba se uskuteční ve středu 19. září od třinácti hodin v zasedací místnosti ve třetím patře úřadovny Městského úřadu, ul. Jesenická 31 (vchod z ul. Rooseveltovy), Šumperk.

Prohlídky předmětů dražby se budou konat v prostoru areálu Luže, Vikýřovická 1495, Šumperk v pondělí 17. září od čtrnácti do sedmnácti hodin a ve středu 19. září od devíti do půl dvanácté dopoledne.

seznam zdroj: mus

Registrace zájemců o dražbu proběhne v den dražby v době šedesát minut před zahájením dražby, nejpozději však do okamžiku zahájení dražby. „Účastníci dražby jsou povinni na vyzvání dražebníka nebo osoby jím písemně pověřené doložit svou totožnost, popřípadě své oprávnění jednat za účastníka dražby, dát se zapsat do seznamu účastníků dražby, a jsou-li rozdávána dražební čísla, převzít dražební číslo,“ uvedla tisková mluvčí radnice Olga Hajduková.

upřesnění zdroj: mus

Cena u dvou vozidel a elektrocentrály byla stanovena odhadcem, soudním znalcem v oboru doprava, ekonomika, strojírenství. Byla upravena dle průzkumu obvyklé ceny při prodeji v autobazarech. „U zbylých movitých věcí byla cena stanovena komisí, složenou ze zástupců dražebníka a tato byla určena jako nejnižší podání, jak je uvedeno u jednotlivých položek v části předmět dražby,“ upřesnila mluvčí.

Autor: red., mus.,

Fotogalerie

ilustrační snímek           zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.