Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 14. října 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Radka Fišarová, Anna Lukášková & Litera

14.10.2019 - Radka Fišarová, Anna Lukášková & Litera - Benefiční...

Počasí

14.10.2019 - Pondělí

Teplota: 19 / 12 - Oblačno

15.10.2019 - Úterý

Teplota: 21 / 14 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Metalový nářez v Zábřehu

27. listopadu 2014 - 07:46

Zpět na seznam článků

Arakain a Dymytry

Arakain a Dymytry – spojení, které jistě přiláká řadu vyznavačů rockové a metalové muziky. Ti se mohou těšit na dvojkoncert těchto kapel, které v sobotu 6. prosince zavítají do zábřežského kulturáku.

ARAKAIN

Návštěvníky čeká nevídaná show podpořená speciální scénou. Koncert je součástí podzimního tour a připravena je zbrusu nová bubenická show. Na řadu přijdou jak léty osvědčené hity, tak i novinky z aktuálních CD Adrenalinum od Arakainu a Homodlak od Dymytry.“Koncert zakončí blok, kdy na pódiu vystoupí současně všech deset muzikantů. Úplně nová skladba vznikla právě pro tuto část koncertu,“ upřesnil Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.

DYMYTRY

Fanoušci navíc měli jedinečnou možnost sestavit si svůj vlastní playlist, který na aktuálním turné uslyší, kdy si od každé kapely mohli vybrat deset písniček. O rozjezd zábřežského koncertu se postará dnes již ostřílená ostravská parta Absolut Deafers.

Absolut Deafers

Prostory kulturního domu se otevřou v 19 hodin, koncert odstartuje o hodinu později. Vstupenky je možné zakoupit v prodejních sítích Ticket-Art a Ticketportal, ale také v zábřežském infocentru.

Autor: red.,z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.