Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 14. dubna 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Vrcholí revitalizace parku Knížecí sady Zábřeh

13.04.2021 - Vrcholí revitalizace parku Knížecí sady Zábřeh -...

Počasí

14.04.2021 - Středa

Teplota: 6 / 2 - Sníh

15.04.2021 - Čtvrtek

Teplota: 5 / 1 - Sníh

Zde je místo pro Vaši reklamu

Michal Hrůza koncertuje v Zábřeze

24. října 2017 - 19:25

Zpět na seznam článků

Přiveze novou desku i předkapelu

Koncertní turné, na kterém zpěvák Michal Hrůza představí svoji novou desku Sám se sebou a kterým završí své dvacetiletí na hudební scéně, odstartuje v pátek 3. listopadu v Zábřehu. „Následovat bude pouze sedm dalších koncertů, což jen zvyšuje atraktivnost toho zábřežského,“ zdůraznil produkční kulturního domu Vratislav Jarmar.

Michal Hrůza zdroj foto: z.k.

Na turné Sám se sebou zazní oblíbené skladby ze stejnojmenného alba, které zpěvák vydal letos v květnu, chybět nebude hitovka Pro Emu, skladby Optimista, či Polárka. „Sám se sebou je stav bytí, který je důležitý pro to, abychom zjistili, co je v našich životech nejdůležitější. Často jsme v kolotoči, že kolikrát ani nevíme, co je a není správně," popsal jeden z nejúspěšnějších zpěváků a autorů současnosti leitmotiv své poslední, emocemi nabité desky.

U Michala Hrůzy se stalo nepsaným pravidlem, že na každé album vytvoří duet s některou českou zpěvačkou. „Tentokrát oslovil Olgu Königovou a společně nazpívali skladbu Na rozcestí. Skupina Olgy Königové Ille, hrající zvučnou popovou muziku, se zároveň objeví na koncertu jako předkapela,“ doplnil Jarmar.

Michal Hrůza zdroj foto: z.k.

Vstupenky lze kromě prodejních míst Zábřežské kulturní pořídit také on line v síti smsticket. Jejich cena v předprodeji činí příznivých 250 korun, v den koncertu vstupné podraží o padesátikorunu. Akce startuje ve dvacet hodin.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Policie hodnotí první týden opatření

Policie hodnotí první týden opatření

Fotek: 43
Přidáno: 08.03.2021

Jeseníky

Jeseníky

Fotek: 28
Přidáno: 06.01.2021

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.