Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 08. července 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Kraj láká na dovolenou v Jeseníkách a na Hané

08.07.2020 - Kraj láká na dovolenou v Jeseníkách a na Hané - Všude...

Počasí

08.07.2020 - Středa

Teplota: 18 / 10 - obcasny-Déšť

09.07.2020 - Čtvrtek

Teplota: 16 / 12 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Michal Hrůza konečně v Zábřehu

31. března 2016 - 08:35

Zpět na seznam článků

Přijede v rámci divadelního turné

Michal Hrůza konečně v Zábřehu

Michal Hrůza zdroj foto: z.k.

Notnou dávku trpělivosti projevili natěšení fanoušci, kteří začátkem listopadu zklamaně odcházeli od zábřežského kulturního domu. Michal Hrůza totiž tehdy do Zábřehu z důvodu autonehody, která ho postihla cestou na koncert, nedorazil. „Bylo to i pro nás hodně nepříjemná zpráva. Nakonec však vše dobře dopadlo a v pátek 8. dubna bude zpěváka očekávat zcela zaplněný sál,“ uvedl Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.

V rámci akustického koncertu s názvem Hrůza v divadle zazní průřez zpěvákovou tvorbou. Kromě ostřílených známých hitů, jako jsou 1 + 1, Duše do vesmíru nebo Zakázané uvolnění, se mohou fanoušci těšit, že uslyší také písně, které kapela naživo ještě nehrála. „Jedná se o písničky ze zpěvákova posledního alba Den. Všechny skladby však projdou hudební úpravou, protože kapela je na divadelních prknech představí v akustické verzi,“ prozradil produkční Vratislav Jarmar. Jako bonus pak zpěvák publiku nabídne novou písničku Padesátka, kterou složil pro nedávno uvedený stejnojmenný film Vojty Kotka.Michal Hrůza zdroj foto: z.k.

Filmové tváře se budou na koncertech střídat a budou večerním překvapením. Pozvání přijal například Jan Budař, Jiří Dvořák nebo Roman Vojtek. „Těšíme se na to, že předvedeme naše písně trochu jinak, než jak je lidé znají. Rádi bychom u návštěvníků navodili pocit, že jsou u nás doma,“ láká Michal Hrůza na aktuální turné, na jehož jednotlivých zastávkách se budou objevovat herecké osobnosti, které jsou se zpěvákem či kapelou pracovně spjaté. Ať už to jsou herci a herečky z filmů či seriálů, k nimž Hrůza skládal hudbu, nebo herci z jeho videoklipů.

kapela M. Hrůzy zdroj foto: z.k.

Prodejní místa Zábřežské kulturní nabízejí na setkání s Michalem Hrůzou a jeho kapelou poslední volné vstupenky. „Ty se nyní prodávají za ceny od 240 do 340 korun. Pokud nějaké zbudou, budou se v den koncertu prodávat za 400 korun,“ upozorňují pořadatelé.

Autor: red.z.k.

Fotogalerie

Michal Hrůza            zdroj foto: z.k.

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.