Mladá žena v Šumperku kopla muže do hlavy
03. března 2025 - 12:22
Je podezřelá z výtržnictví

ilustrační snímek zdroj: archiv
Od podvečera neděle 2. března se šumperští policisté zabývají případem fyzického napadení na ulici 17. listopadu v Šumperku, ke kterému došlo u letního divadla.
„Dvacetiletá žena povalila na zem jednačtyřicetiletého muže a minimálně dvakrát ho botou kopla do hlavy. Tím mu způsobila zranění, se kterým byl z místa záchrannou službou převezen do místní nemocnice na ošetření. U agresorky a poškozeného byly provedeny dechové zkoušky, které byly pozitivní,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Miluše Zajícová.
„Žena, která byla na místě zadržena, nadýchala 1,92 promile a poškozenému se hladina alkoholu zastavila na hodnotě 2,66 promile,“ informovala mluvčí.
Okolnosti a příčina napadení jsou předmětem dalšího prověřování. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu výtržnictví.
Autor: red., pis M. Zajícová
Fotogalerie
Další články z rubriky
Podmínky užití |
Prohlášení o přístupnosti |
Reklama |
Kontakty |
Nastavení souborů Cookies
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.