Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 21. srpna 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Horská služba Jeseníky dostala Dětskou Mírovou cenu

21.08.2019 - Horská služba Jeseníky dostala Dětskou Mírovou cenu -...

Počasí

21.08.2019 - Středa

Teplota: 21 / 14 - obcasny-Déšť

22.08.2019 - Čtvrtek

Teplota: 22 / 11 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Mladí FK SAN - JV Šumperk r. 2003 vezou zlato

17. prosince 2012 - 13:53

Zpět na seznam článků

Turnaj v Přerově ovládl Šumperk

Mladí FK SAN - JV Šumperk r. 2003 vezou zlato

zlatá parta,klubové foto

V sobotu 15. prosince se v Přerově uskutečnil fotbal mladých hráčů ročníku 2003. FK SAN-JV Šumperk r. 2003 nominoval na turnaj devět hráčů z šumperského fotbalového kádru. Rozpis turnaje byl pro devět mužstev.

K výbornému výsledku nám sdělil své postřehy trenér Ladoslav Kovařík následující:"Ani nevím, co mám pomalu napsat jakou mě kluci udělali radost. Není to jenom radost z krásného umístění (1.místo) ale s bojovností a nasazením s kterým do každého utkání nastupovali. Opravdu jsem ještě u nich neviděl takovou odhodlanost dát do utkání všechno, co se zatím naučili, pro tenhle turnaj to byla opravdu ZLATÁ PARTA." 

Trenér Ladislav Kovařík o zápasech.

Jako obvykle naše první zápasy bývají vítězné což jsme opět potvrdili a poradili si s mužstvem Krnova docela jednoduše i když to skončilo jen 1:0.(Dostál).

Druhé utkání proti Hlučínu bylo velice vyrovnané i když musím připustit, že tutovku Hlučína náš golman bravůrně zlikvidoval a následnou dorážku za pomocí břevna vytlačil nad bránu.

Další utkání v pořadí třetí bylo proti mužstvu Hodonína opět na obou stranách bez větších brankových příležitostí a remíza byla spravedlivá. Jednou jsme zaváhali v obraně s odkopnutím míče a soupeř nás potrestal. Naštěstí se nám podařilo před koncem hrací doby po krásné akci vyrovnat (Horký).

to jsou oni,klubové foto

Jestli jsme chtěli pomýšlet na umístění v horní polovině tak jsme museli ve čtvrtém utkání porazit Kroměříž a to nějakým větším brankovým rozdílem. Nakonec se nám to podařilo v klidu a pokoji splnit a zůstali jsme ve hře.(Horký 2, Jecu, Pěček)

A začalo přituhovat naším pátým soupeřem bylo mužstvo domácího Přerova B" které bylo jedním s adeptů na medailovou pozici. Nakonec se to potvrdilo, když nás jako jediný tým dokázalo porazit. Utekl nám trošku začátek utkání, když jsme nedůsledností nechali jejich hráče samotného s hodně velkým štěstím skórovat. Ukázalo se to jako rozhodující protože potom to bylo vyrovnané a nechybělo moc a mohlo být veseleji ale asi to tak mělo být (Horký).

A potom se začali dít věci které nám hráli do karet. Nejprve hráči Krnova senzačně vzali body Přerovu "B s čím se nepočítalo. Tak jsme si s klukama v šatně řekli, jestli chtějí mít nějaké závaží na krku na cestu domů tak nám nezbývá nic jiného než porazit Vyškov.

Kluci se moc snažili od začátku utkání vstřelit branku, ale gól nikde, nakonec naše prokletí tři minuty před koncem protrhl náš turnajový střelec Mára Horký. Dále jsme si vytvořili hodně možností, avšak jsme udeřili ještě jen jednou.( Horký, Holan). Na cestě jak získat jistou medailovou pozici nám stála domácí Viktoria Přerov "A , kterou jsme kupodivu všech dokázali jako jediní porazit. Celý turnaj jsme zkoušeli signál z rohu který nám asi z pěti pokusů nevyšel, až na ten poslední který nás posunul o možnost získat zlato, kdýž si náš brankář naběhl na rozehrávku a z půlky hřiště nechytatelnou bombou rozvlnil sít. Kluci byli jasně lepší a mohli přidat ještě další branku, ale naštěstí ta jedna stačila (Kovařík).

Potom nezbývalo nic jiného než čekat na poslední utkání dvou největších favoritů Přerov "A - Přerov "B. Před tímto utkáním jsme měli jasnou druhou příčku, ale dneska stála štěstěna na naší straně, protože klukům z Přerova "A se podařilo 30 sekund před koncem vyrovnat na konečných 1:1 a tím nás posunuli na ZLATOU BEDNU!

1

FK Šumperk - FK Krnov

1:0

Dostál

3

2

FC Hlučín - FK Šumperk

0:0

 

1

3

FK Šumperk - RSM Hodonín

1:1

Horký

1

4

SK HS Kroměříž - FK Šumperk

0:5

Horký 2, Jecu, Pěček

3

5

Viktorie Přerov B - FK Šumperk

2:1

Horký

0

6

FK Chropyně - FK Šumperk

Zrušeno soupeř  na turnaj nepřijel

   

7

FK Šumperk - MFK Vyškov

2:0

Horký, Holan

3

8

Viktorie Přerov A - FK Šumperk

0:1

Kovařík

3

         

9

Celkové skóre

11:3

 

14

10

Umístění

1.místo

   

Autor: red., L.Kovařík, oddílové foto

Fotogalerie

zlatá parta,klubové foto

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

MFF Šumperk - sobota 17. srpna dopolede

MFF Šumperk - sobota 17. srpna dopolede

Fotek: 70
Přidáno: 18.08.2019

MMF pátek - 16. srpna večer

MMF pátek - 16. srpna večer

Fotek: 99
Přidáno: 17.08.2019

MFF Šumperk - pátek 16. srpna

MFF Šumperk - pátek 16. srpna

Fotek: 40
Přidáno: 16.08.2019

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.