Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 17. května 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Pevnost poznání ve znamení ochrany přírody

17.05.2021 - Pevnost poznání ve znamení ochrany přírody - Květnová...

Počasí

17.05.2021 - Pondělí

Teplota: 13 / 10 - obcasny-Déšť

18.05.2021 - Úterý

Teplota: 16 / 9 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Mladí fotbalisté FK Šumperk uspěli na turnaji v polské Nyse

26. července 2016 - 09:46

Zpět na seznam článků

Trenér Radim Netopil hodnotí tým starších žáků U14, který se zúčastnil turnaje

Mladí fotbalisté FK Šumperk uspěli na turnaji v polské Nyse

tým U14 na turnaji v Nyse: zleva nahoře: trenér Horáček,Krézek,Nízký,Sytař,Elšík,Vavřík,Horký,Kubíček,trenér Netopil zleva dole: Horáček,Dostál,Jecu,Churavý,Zelinka,Kovařík zdroj foto: oddíl

Ve dnech 23. – 24. července se tým FK Šumperk starších žáků U14 zúčastnil turnaje v kopané v polském partnerském městě Nyse. Mimo domácí družiny se turnaje účastnili dva zástupci Ukrajiny (Tarnopol a Kolomya) a druhý zástupce naší republiky Jeseník. Bohužel tentokrát nepřijeli zástupci z Německa, konfrontace s jejich fotbalem by pro nás byla velmi přínosná.

Celý turnaj jsme odehráli ve velkém stylu a na hru našich chlapců se snášel jeden kompliment za druhým. V základní skupině jsme si poradili s jedním ze dvou domácích celků v poměru 14:1 a stejným výsledkem skončil i náš zápas s Ukrajinskou Kolomyii. Druhý den jsme se utkali s dalším domácím celkem a ten nás prověřil asi nejvíc za turnaj, přesto jsme zvítězili hladce 8:0.

Ve finále jsme potom narazili znovu na Kolomyi, která v semifinále vyřadila Jeseník. Finále bylo podobné utkání ve skupině a zvítězili jsme přesvědčivě 12:0.

Ročník 2003 prokázal svoji kvalitu, za což jim patří dík, stejně tak i trenérům Heclovi a Kovaříkovi, kteří se na jejich rozvoji podíleli předchozí sezóny.

Jsem rád, že se i v mezinárodní konfrontaci začíná projevovat naše kvalitní práce s mládeží, kdy jsme schopni konkurovat mnohonásobně větším městům, než jsme sami (např. Tarnopol má bezmála dvě stě padesát tisíc obyvatel) a věřím, že i nadále se nám budou vytvářet podmínky pro její další zlepšování tak, aby reprezentace našeho města byla co nejvíce úspěšná.

Autor: red., R. Netopil

Fotogalerie

tým U14 na turnaji v Nyse: zleva nahoře: trenér Horáček,Krézek,Nízký,Sytař,Elšík,Vavřík,Horký,Kubíček,trenér Netopil            zleva dole: Horáček,Dostál,Jecu,Churavý,Zelinka,Kovařík    zdroj foto: oddíl

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.