Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 14. října 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Radka Fišarová, Anna Lukášková & Litera

14.10.2019 - Radka Fišarová, Anna Lukášková & Litera - Benefiční...

Počasí

14.10.2019 - Pondělí

Teplota: 19 / 12 - Oblačno

15.10.2019 - Úterý

Teplota: 21 / 14 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Mňága a Žďorp zahraje všechny hitovky

06. dubna 2018 - 09:08

Zpět na seznam článků

Živoucí legenda populární hudby v Zábřeze

Na první koncert slavné party z Valašského Meziříčí, slavící třicet let na hudební scéně, se Zábřeh můžeme těšit v sobotu 14. dubna. Nebudou na něm chybět zásadní hity, jakými jsou písně Hodinový hotel, Nejlíp jim bylo nebo I cesta může být cíl.

Živoucí legenda české populární hudby vydala před rokem nové, již třinácté řadové album nazvané Třínohý pes, které sklidilo uznání kritiky. „Ta ocenila například příklon k svižnějším, tvrdším skladbám, v nichž Mňága zní jako zástupce tradičního moravského rocku,“ okomentoval hudební posun formace kolem Petra Fialy produkční Zábřežské kulturní Vratislav Jarmar.

Mňága a Žďorp zdroj foto: z.k.

Zábřežský koncert jedné z nejvýraznějších kapel české porevoluční éry startuje v jednadvacet hodin, kulturní dům však bude pro návštěvníky otevřen už o hodinu dříve.

Vstupenky, které lze zakoupit v obvyklých předprodejích za 250 korun, v den akce podraží o padesátikorunu. Pořadatelé upozorňují, že zbývá ještě pár vstupenek na místa k sezení.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.