Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 23. května 2018 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Dvacátý ročník Slavností města Šumperka je na dohled

22.05.2018 - Dvacátý ročník Slavností města Šumperka je na dohled...

Počasí

prehanky-dest

23.05.2018 - Středa

Teplota: 21 / 12 - Přeháňky-Déšť

polojasno

24.05.2018 - Čtvrtek

Teplota: 22 / 13 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Mohelnický festival nabídne nejen bombastickou párty u bazénu

06. února 2018 - 08:04

Zpět na seznam článků

Probíhá prodej zvýhodněných vstupenek

Mohelnický festival nabídne nejen bombastickou párty u bazénu

festival Fingers Up 2017 foto:Petr Klapper

Pláž s bílým pískem, slunečníky, lehátka, koktejly na baru, bazén… to není Karibik, to je Fingers Up – jediný moravský multižánrový festival, na kterém nemusíte chodit v plavkách jen po souši, čeká tu na vás totiž úžasné koupaliště. A také pestrý hudební výběr pod taktovkou interpretů ze všech koutů Evropy i tradičních matadorů letní festivalové scény.

Předprodej lístků na osmý ročník festivalu Fingers Up, který se uskuteční ve dnech 29. – 30. června v areálu Morava Campu v Mohelnici, je v plném proudu. Stejně tak jeho příprava. I letos si tu fanoušci budou připadat jako na festivalu nové generace, tedy na festivalu, kde skvělou hudbou všechno teprve začíná!

festival Fingers Up 2017 foto:Petr Klapper

Dvaadvacetiletý Belgičan s kytarou Milo Meskens, Izraelci z kapely Cut Out Club, vídeňská čtyřka At Pavillion, v ČR žijící hudebník s britskými kořeny James Harries, slovenští Bad Karma Boy – to je jen zlomek toho, co se v areálu, kde to k bazénu nemáte odnikud daleko, chystá.

Organizátoři festivalu vyslyšeli přání fanoušků a rozhodli se do programu letos zařadit také tradiční festivalové interprety, jako jsou Vypsaná Fixa, Sto zvířat, Tomáš Klus nebo Emma Smetana. „Program je tentokrát sestavený z mainstreamových i nemainstreamových interpretů, tak aby si u nás každý přišel na své. Oproti jiným festivalům si totiž zakládáme na tom, aby se tu návštěvníci cítili skutečně dobře,“ říká hlavní pořadatel Petr Elgner.

A to právě díky útulnému prostředí, službám, které Fingers Up nabízí, doprovodnému programu složenému z workshopů a autorských čtení, výbornému jídlu a především díky koupališti s pláží přímo uvnitř festivalového areálu.

festival Fingers Up 2017 foto:Petr Klapper

Pořadatelé nabízí až do konce dubna prodej zvýhodněné vstupenky. „Fanoušci si nyní pořídí dvoudenní vstupenky za 490 korun, nebo dvoudenní vstupenky s ubytováním ve stanovém kempu za 740 korun. Mimo to jsou k dispozici speciální balíčky, v rámci nichž nabízíme spolu se vstupenkami různý typ ubytování, například v chatce pro dvě a více osob nebo motelovém pokoji s kompletním zázemím,“ přibližuje členka pořadatelského týmu Monika Valentová. 

Fingers Up je moravský hudební festival, který pořádá od roku 2011 v prostředí Městských sadů a Morava Campu v Mohelnici společnost Kultura a volný čas Mohelnice, nezisková o.p.s. Festival každoročně navštíví přibližně dva tisíce návštěvníků denně. K největším hvězdám, které na Fingers Up v minulosti vystoupily, patří The Wombats, Kensington nebo MØ, z českých Tata Bojs, David Koller a další.

Autor: red., M. Valentová

Fotogalerie

festival Fingers Up 2017              foto:Petr Klapper

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama a inzerce   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.