Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 18. června 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Chmatákům se na Šumpersku nedařilo

18.06.2019 - Chmatákům se na Šumpersku nedařilo - Byli přistiženi...

Počasí

18.06.2019 - Úterý

Teplota: 24 / 13 - Zataženo

19.06.2019 - Středa

Teplota: 26 / 14 - Přeháňky-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Muž v Bochoři zachránil ženu a dvě děti před plameny

06. listopadu 2013 - 14:59

Zpět na seznam článků

Noční požár na Přerovsku z velké části poškodil rodinný dům

Čtyři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů se v brzkých ranních hodinách středy 6.listopadu podílely na likvidaci požáru rodinného domku obci Bochoř na Přerovsku.

Informaci o neurčeném požáru, zřejmě od sklepa či kotelny v objektu, přijala linka tísňové pomoci chvíli před půl třetí ráno. Oheň z dosud nezjištěných příčin se postupně od přízemní části rozšířil na větší část rodinného domku. „V době vzniku v domě spala starší žena a dvě děti. Naštěstí soused slyšel podivné praskání a vzápětí zjistil co se v ulici děje, díky tomu se všichni dostali z domu včas a bez zranění,“ uvedl tiskový mluvčí HZS Olomouckého kraje Zdeněk Hošák.

Požár domku v Bochoři

Hasičům jejich zásah komplikoval špatný přístup do půdních prostor. „Na místo byla povolána rovněž výšková technika a bylo nutné k místu povolat hotovostní službu energetiků, která odpojila přívod elektřiny pro celou ulici,“ popsal složitou situaci při zásahu tiskový mluvčí.

Požár domku v Bochoři

Postupně hasiči celý objekt procházeli a dohašovali menší ohniska. Příčina vzniku požáru je předmětem vyšetřování.  „Výše škody byla určena v částce sedm set tisíc korun, uchráněné hodnoty jsou v řádech milionů,“ doplnil mluvčí Zdeněk Hošák.

Autor: red.,Z.Hošák, zdroj foto:HZS Ok

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.