Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 24. února 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Zubní víla ve FN Olomouc má čtyřnohého pomocníka

24.02.2021 - Zubní víla ve FN Olomouc má čtyřnohého pomocníka -...

Počasí

24.02.2021 - Středa

Teplota: 12 / 3 - Jasno

25.02.2021 - Čtvrtek

Teplota: 12 / 3 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Muže, kteří se nevrátili z noční procházky, hledala policie a horská služba

23. prosince 2012 - 13:21

Zpět na seznam článků

Tiskový servis PČR Olomouckého kraje

Muže, kteří se nevrátili z noční procházky, hledala policie a horská služba

ilustrační snímek zdroj:sumpersko.net

V sobotu 22. prosince kolem šesté hodiny ranní oznámila na linku 158 devatenáctiletá žena z Olomouce, že od jedné hodiny ranní pohřešuje své dva kamarády, kteří se nevrátili z noční procházky na chatu v Ostružné, kde jsou ubytováni.

„Žena uvedla, že oba mladíci ve věku devatenácti let nemají u sebe mobilní telefony, peníze a jsou bez místní znalosti okolí. Do pátrací akce byli nasazení policisté s psovodem a pracovníci horské služby,“ uvedl tiskový mluvčí policie Olomouckého kraje Josef Bednařík. V ranních hodinách je nalezl psovod na silnici v obci Lipová – lázně. „Oba mladíci byli v pořádku, ale za to v silně podnapilém stavu,“ doplnil mluvčí Bednařík.

Nehoda na kolejích – V sobotu 22.prosince v 7.40 hodin oznámil strojvedoucí vlaku, že na trati ve směru z Olomouce do Přerova u železničního přejezdu na ulici Holické v Olomouci spatřil v kolejišti ležet muže.  „Přes veškerou snahu strojvedoucí se nepodařilo vlak včas zastavit a vyhnout se tak střetu. Železniční úsek po dobu šetření byl na několik hodin uzavřen,“ uvedl tiskový mluvčí Josef Bednařík.

Policisté zjistili, že se jedná o pětapadesítiletého muže z Olomouce. Přivolaný lékař uvedl dobu úmrtí v době mezi šestou a sedmou hodinou. Případ je stále v šetření, ve věci byla nařízena soudní pitva.

Přepadl čerpací stanici - trestného činu loupež se dopustil neznámý pachatel, který dne 22. prosince kolem jednadvacáté hodiny na ulici Brněnské v Prostějově vešel do prostoru čerpací stanice.

V objektu přistoupil k obsluze a pod hrozbou namířené krátké střelné zbraně žádal vydání finanční hotovosti a cigaret. „Obsluha pachateli vydala tržbu s tím, že požadované cigarety nemá. Muž vzal peníze a z místa odešel směrem k městskému hřbitovu. Pachatel byl maskován kuklou přes hlavu, byl štíhlé postavy 168 – 170 centimetrů vysoký. Měl mladistvý hlas a hovořil česky,“ sdělil podrobnosti k loupeži tiskový mluvčí policie Olomouckého kraje Josef Bednařík.

Policie žádá případné svědky přepadení, aby se obrátili na kterékoli obvodní oddělení nebo linku 158. 

 

Autor: red.,J. Bednařík

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj:sumpersko.net

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Jeseníky

Jeseníky

Fotek: 28
Přidáno: 06.01.2021

Přestupní terminál Šumperk

Přestupní terminál Šumperk

Fotek: 21
Přidáno: 16.11.2020

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.