Muži ze Šumperka se seznamka na sociální síti prodražila
14. listopadu 2025 - 10:17
Vše skončilo vydíráním

ilustrační snímek zdroj: archiv
Tento týden oslovila a požádala o přátelství přes sociální sítě mladého muže ze Šumperka žena jménem Karolína. Její žádost muž akceptoval, přidal si ji do přátel a následně začali spolu komunikovat.
„Neznámá žena mu nabídla možnost vidět se prostřednictvím videohovoru, se kterým souhlasil. Během hovoru se žena začala svlékat a požadovala to samé od svého protějšku. Muž se nezdráhal a na její hru přistoupil. Jakmile měl ale neznámý pachatel co potřeboval, hovor ukončil a začal muže vydírat zveřejněním videa na sociálních sítích,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Miluše Zajícová, která upřesnila: „Požadoval zaslání jeden tisíc euro, aby se záznam nedostal na veřejnost. Muž mu napsal, že pošle 400 euro. Druhá strana s tím souhlasila a poslala údaje pro platbu, kterou zaplatil. Poté komunikace ustala.“
Muž se ale nakonec rozhodl celou záležitost a nepříjemnou zkušenost oznámit na policii. „Případ prověřujeme pro trestný čin vydírání,“ dodala policejní mluvčí.
Autor: red., pis M. Zajícová
Fotogalerie
Další články z rubriky
Podmínky užití |
Prohlášení o přístupnosti |
Reklama |
Kontakty |
Nastavení souborů Cookies
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.
Facebook


Komentovat článek můžete na naší Facebookové stránce.

