Středa 27. srpna 2025 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Uhlík jako příležitost, ne problém

27.08.2025 - Uhlík jako příležitost, ne problém - Lesy ČR zahajují...

Počasí

27.08.2025 - Středa

Teplota: 24 / 12 - Oblačno

28.08.2025 - Čtvrtek

Teplota: 30 / 14 - PoloJasno

Na rejchartickou louku se snesou noví andělé

04. července 2022 - 17:52

Zpět na seznam článků

Andělárium osmý ročník

Na rejchartickou louku se snesou noví andělé

Andělárium zdroj foto: archiv sumpersko.net

Andělé coby ochránci, patroni a „poslové krásy“ jsou sjednocujícím tématem galerie pod širým nebem, jež se nachází v Rejcharticích, na louce nedaleko kostela.

Další andělské „skorobytosti“ uvolní v červenci místo novým, které vytvoří sochaři během osmého ročníku sympozia nazvaného Andělárium. Posly krásy v kmenech stromů začnou řezbáři a sochaři objevovat od středy 13. července. Slavnostní finále se pak odehraje na louce v sobotu 16. července a od třinácti hodin ho doprovodí řada akcí.

Chybět nebude program pro děti, představení umělců, adrenalinová podívaná s motorovými pilami a koncert cimbálové muziky CML Šumperk.

Autor: red.,mus

Fotogalerie

Andělárium                                zdroj foto: archiv sumpersko.net
pozvánka

Další články z rubriky

Uhlík jako příležitost, ne problém

Uhlík jako příležitost, ne problém

Lesy ČR zahajují unikátní projekt

Cyklista v Libině nedal přednost

Cyklista v Libině nedal přednost

Nehoda se neobešla bez zranění

Muž ze Šumperska přišel o statisíce

Muž ze Šumperska přišel o statisíce

Nechal se zlákat na výhodou investici

Exkluzivní Fotogalerie

Výstava mečíků v Rapotíně

Výstava mečíků v Rapotíně

Fotek: 62
Přidáno: 10.08.2025

Výstava mečíků v Rapotíně

Výstava mečíků v Rapotíně

Fotek: 73
Přidáno: 10.08.2025

Mohelnice

Mohelnice

Fotek: 27
Přidáno: 09.07.2025

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.