Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 30. července 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Letní Flora Olomouc – Souznění s přírodou

30.07.2021 - Letní Flora Olomouc – Souznění s přírodou -...

Počasí

30.07.2021 - Pátek

Teplota: 28 / 14 - SkoroJasno

31.07.2021 - Sobota

Teplota: 26 / 18 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Na šumperské realiťáky čeká ambiciózní soupeř z Vítkovic

07. listopadu 2013 - 12:57

Zpět na seznam článků

Pozvánka na pátek 8.listopadu 1.FC DELTA REAL vs KFV ROUB Vítkovice

Na šumperské realiťáky čeká ambiciózní soupeř z Vítkovic

ilustrační snímek zdroj foto:archiv

Po dvou venkovních zápasech,ve kterých Delta získala jen bod za remízu ve Vyškově, se podruhé představí svým divákům v šumperské sportovní hale.

Po nebývale úspěšném vstupu do soutěže přišly výsledkové ztráty, které byly zčásti zaviněné neúčastí řady hráčů základní sestavy.„Zranění, nemoci, studium, kolize v zaměstnáních a probíhající fotbalové soutěže jsou při amatérském provozování tohoto sportu metlou v začátku každé sezóny,“ říká kouč Libor Moravec

Soupeř z Vítkovic představuje klub opravdu s velkou tradicí, neboť datuje své založení až do roku 1987, kdy se začali prosazovat různé formy tzv. „malé kopané“. Kvalitní zázemí, dobrá organizace, široká hráčská základna a v neposlední řadě kvalitní domácí sportovní hala z něj činí důstojného protivníka. Rovněž prozatímní výsledky a zejména remíza s Třincem naznačují, že realiťáky čeká opravdu ambiciózní soupeř.

Šumperští futsalisté mají nastoupit v početné sestavě. „Očekáváme vítězství, krásný futsal, nasazení a bojovnost – prostě vše, co by mělo dobrým důvodem pro diváky, aby nás přišli podpořit do haly Gymnázia v pátek 8.listopadu ve 20.00 hodin,“ dodává trenér Moravec.

Předpokládaná sestava:Gruntorád Martin, Šuk Martin–Málko Ondřej , Málko Martin, Moravec Matouš, Žalman Michal, Kupčík Martin, Šimák David, Linet Petr, Smrž Marek       

Autor: red.,L.Moravec

Fotogalerie

ilustrační snímek             zdroj foto:archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.