fitnesskotelna
Rakousko
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 26. října 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Olomoucký kraj povede trojkoalice stran

26.10.2020 - Olomoucký kraj povede trojkoalice stran - Piráti a STAN,...

Počasí

26.10.2020 - Pondělí

Teplota: 14 / 10 - Zataženo

27.10.2020 - Úterý

Teplota: 11 / 8 - Zataženo

fitnesskotelna

Náborové tréninky amerického fotbalu v Šumperku

06. října 2020 - 11:33

Zpět na seznam článků

Klub Dietos zahajuje v sobotu 10. října

Náborové tréninky amerického fotbalu v Šumperku

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Ročník 2020 Dietos vynechali, ale pro rok příští se v Šumperku s americkým fotbalem počítá. Směřují k tomu i veškeré kroky, které klub podniká. A právě nábory jsou hlavní a nezbytnou částí podzimního snažení pro návrat do kolotoče fotbalových utkání v následujícím roce, kdy jak pevně doufáme, bude situace ohledně nemoci Covid-19 daleko jasnější.

Pro zájemce o americký fotbal je připraven první náborový trénink v sobotu 10. října od deseti hodin v areálu Tyršova stadionu v Šumperku. „Všechny zúčastněné nicméně prosíme o docházku na 9:40 hod., aby se mohli připravit a v celou mohl náborový trénink pod dozorem certifikovaných trenérů začít,“ obrací se na zájemce tiskový mluvčí klubu Milan Kolařík.

pozvánka zdroj: Dietos

Není se čeho obávat a u všech cvičení tzv. drilů jim budou k dispozici a provedou je společně základy této hry. S sebou si stačí vzít sportovní oblečení a dostavit se k hřišti s umělou trávou v zadní části Tyršova stadionu. ,,Všechny zájemce jménem celé organizace srdečně zvu, ať pokud mají jen trošku chuť, nás navštíví a sami si zkusí, zda se jim vryje americký fotbal pod kůži. Pokud chceme zůstat konkurenceschopným klubem a usilovat o nejvyšší cíle, tak doplnění hráčského kádru je nezbytností,‘‘ doplňuje Milan Kolařík.

Náborové tréninky budou probíhat každý víkend. „Doporučuji sledovat naše sociální sítě, klubový web, nebo je možné se informovat na emailové adrese klubu,“ upřesňuje mluvčí.

Autor: red., M. Kolařík

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto: archiv

Exkluzivní Fotogalerie

ŠumpeRUN 2020 III

ŠumpeRUN 2020 III

Fotek: 64
Přidáno: 16.09.2020

ŠumpeRUN 2020 II.

ŠumpeRUN 2020 II.

Fotek: 64
Přidáno: 16.09.2020

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.