Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 14. července 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Krajská anketa cestovního ruchu

14.07.2020 - Krajská anketa cestovního ruchu - O ceny usilují lázně...

Počasí

14.07.2020 - Úterý

Teplota: 22 / 8 - PoloJasno

15.07.2020 - Středa

Teplota: 22 / 11 - Přeháňky-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Nehoda dvou kamionů u Daskabát částečně uzavřela R35

07. listopadu 2013 - 09:50

Zpět na seznam článků

Jeden z řidičů byl zraněn

Prvotní informace o střetu dvou nákladních vozidel v úseku 285 km rychlostní komunikace R35 převzalo operační středisko Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje ve středu 6.listopadu krátce po jednadvacáté hodině. 

Policisté, kteří se k dopravní nehodě dostali nejdříve, předali informace dojíždějící jednotce hasičů o nutnosti vyproštění zraněné osoby. „Hasičům se bez nutnosti nasazení hydraulického vyprošťovacího zařízení podařilo řidiče ze zdemolované kabiny přes nepoškozené dveře pro spolujezdce vyprostit. Následně do dojezdu zdravotníků poskytli předlékařskou pomoc,“ uvedl tiskový mluvčí HZS Olomouckého kraje Zdeněk Hošák.

DN R35

Komunikace po zaměření byla částečně uklizena a událost si převzala Policie ČR.

DN R35

AKTUALIZOVÁNO PČR 7.listopadu: Ve středu  6.listopadu po jednadvacáté hodině na silnici R35 do Olomouce u obce Daskabáty došlo k dopravní nehodě mezi dvěma nákladními vozidly. „Vozidlo, které řídil řidič z Makedonie zastavilo z důvodu poruchy a  polský řidič druhého nákladního vozidla na danou situaci nezareagoval a zezadu do odstaveného vozidla narazil,“ popsal příčiny nehody tiskový mluvčí policie Olomouckého kraje Josef Bednařík.

DN R35

Předběžná škoda byla odhadnuta na částku osm set tisíc korun. Řidič z Polska převážel ledničky, odstavené vozidlo bylo prázdné. „V současné době byly z Polska vypraveny náhradní vozidla k překládce ledniček. Komunikace je uzavřena v pravém jízdním pruhu od včerejšího večera, a bude uzavřená celé dopoledne. Zprůjezdněn je levý jízdní pruh, řidiči musí počítat s menšími dopravními komplikacemi,“ doplnil mluvčí Josef Bednařík.

Autor: red.,Z.Hošák,J.Bednařík, zdroj foto:HZS Ok

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.