Nehody na Jesenicku
12. září 2025 - 12:29
Neobešly se bez zranění

DN Rejvíz zdroj foto: PČR
Před osmnáctou hodinou ve čtvrtek 11. září vyjížděli policisté k dopravní nehodě osobního vozidla na silnici I. třídy č. 60 v blízkosti ulice U Bělidla v Jeseníku. „Řidič vozidla Dacia s přívěsným vozíkem nepřizpůsobil rychlost jízdy, kdy se mu vozík rozhoupal, stal se neovladatelný a narazil do sloupu,“ uvedl tiskový mluvčí policie Olomouckého kraje Libor Hejtman.
Policisté odhadli škodu celkem na 120 tisíc korun.
V patnáct hodin ve čtvrtek 11. září vyjížděli policisté k dopravní nehodě mezi osobním a dodávkovým vozidlem na silnici II. třídy č. 453 mezi obcemi Rejvíz a Jeseník.
Pětadvacetiletý řidič dodávkového vozidla Volkswagen Transporter jel od Jeseníku. „V pravotočivé zatáčce se nedržel při pravém okraji a levou částí se střetl s protijedoucím vozidlem Hyundai,“ informoval mluvčí Hejtan, který upřesnil: „Při nehodě byla lehce zraněna spolucestující z osobního vozidla. Žádný u řidičů nebyl pod vlivem alkoholu. Policisté odhadli škodu na 400 tisíc korun.“
Autor: red., pis. L. Hejtman, zdroj foto: PČR
Fotogalerie
Další články z rubriky
Podmínky užití |
Prohlášení o přístupnosti |
Reklama |
Kontakty |
Nastavení souborů Cookies
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.