Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 21. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

HOKEJ: Informace o vstupném

20.07.2019 - HOKEJ: Informace o vstupném - Ceny vstupného pro...

Počasí

21.07.2019 - Neděle

Teplota: 27 / 18 - Bouřky

22.07.2019 - Pondělí

Teplota: 26 / 15 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Nejslavnější dvojník Waldemara Matušky zazpívá v Šumperku

01. září 2017 - 14:11

Zpět na seznam článků

Těšit se můžete na skladby Růže z Texasu, Slavíci z Madridu nebo Eldorádo.

Recitál "Vzpomínky na Waldemara Matušku" je pořadem zpěváka Vladimíra Waldy Nerušila, který mluveným slovem, proložený známými písničkami, mapuje život pěvecké legendy československé populární hudby od dětství až po samý vrchol umělecké dráhy. Toto jedinečné vystoupení začne v Domě kultury Šumperk v neděli 24. září od půl páté odpoledne. Na své si přijdou všichni fanoušci a posluchači, kteří mají rádi skladby Růže z Texasu, Slavíci z Madridu nebo Eldorádo.

Vladimír Walda Nerušil je nejslavnějším dvojníkem naší pěvecké legendy. Znát ho můžete i ze skupiny Walda Gang, kde hned několik let působil. Před časem se ale vydal na sólovou dráhu, kdy na koncertech vystupuje buď sám, nebo s doprovodnou kapelou.

Vladimír Walda Nerušil zdroj foto:DK

Jeho pěveckou kariéru nastartovalo účinkování v televizní soutěži Carusošou. Od té doby se pak objevil v mnoha dalších českých i slovenských pořadech v rádiu a televizi, jako jsou například Eso, Nikdo není dokonalý nebo Noc s Andělem. „V životě jsem měl jen dva pěvecké idoly. Ten první byl Elvis Presley a ten druhý Waldemar Matuška. Když jsem Waldemara uviděl a uslyšel v Semaforu v roce 1961, bylo mi jasné, kterou cestou půjdu. A když v roce 1965 vydal první LP desku "Nebeskej kovboj", koupil jsem si kytaru a hrál jeho písně všude kde se dalo. Waldemar se pro mě stal hudební legendou, která tady s námi bude navěky,“ říká s úsměvem Vladimír Walda Nerušil.

Vzpomínkový recitál se uskuteční v neděli 24. září od 16.30 hodin ve velkém sále Domu kultury Šumperk. Vstupné s místenkou je 130 korun.

Autor: red., M. Horáková

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.