Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 20. dubna 2024 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Držitelé krajských cen v oblasti kultury

19.04.2024 - Držitelé krajských cen v oblasti kultury - Opera,...

Počasí

20.04.2024 - Sobota

Teplota: 9 / 3 - obcasny-Déšť

21.04.2024 - Neděle

Teplota: 6 / 1 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Nejznámější česká farářka přijede do zábřežského kina

23. března 2024 - 12:28

Zpět na seznam článků

Martina Viktorie Kopecká

Nejznámější česká farářka přijede do zábřežského kina

Martina Viktorie Kopecká zdroj foto: z.k.

V pondělí 8. dubna nabídne kino Retro setkání s navýsost zajímavou osobností – nekonvenční farářkou Církve československé husitské, terapeutkou, finalistkou televizní soutěž StarDance, blogerkou a také autorkou dvou knih, které překvapily svou otevřeností a upřímností – Martinou Viktorií Kopeckou.

Pořad nese stejný název, jako je titul její nejnovější knihy – Zpověď farářky. „Martina jako duchovní a terapeutka především naslouchá ostatním. Co ale víme o ní samotné? Řadu odpovědí nám nabídne právě její zbrusu nová talk show,“ zve na setkání se ženou, o které se mluví jako o nejznámější české farářce, Zdeněk David.

Otázky pro M. V. Kopeckou mohou zájemci již nyní zasílat pořadatelům, a to prostřednictvím odkazu na webových stránkách www.kulturak.info. Po skončení pořadu se mohou příznivci mladé autorky těšit také na autogramiádu jejích knih, které bude možné si v kině i zakoupit.

Vstupenky na talk show Zpověď farářky se začátkem v 18 hodin lze pořídit online nebo v infocentru. Lístek v předprodeji přijde na 190 korun, v den akce na 250 korun.

Autor: red., Z. David - zdroj foto: z.k.

Fotogalerie

Martina Viktorie Kopecká      zdroj foto: z.k.

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.