Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 25. února 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Má vlast cestami proměn

25.02.2021 - Má vlast cestami proměn - Výstava doputovala před...

Počasí

25.02.2021 - Čtvrtek

Teplota: 12 / 4 - Jasno

26.02.2021 - Pátek

Teplota: 12 / 2 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Nominace na Ceny města Šumperka 2012

17. listopadu 2012 - 10:14

Zpět na seznam článků

Lidé mohou poděkovat těm, kteří udělali něco navíc

Nominace na Ceny města Šumperka 2012

archivní snímek z předání cen za rok 2011 foto:sumpersko.net

Návrhy na ocenění Cena města Šumperka za rok 2012 má šumperská veřejnost možnost posílat do 31. prosince 2012.

Nominovat lze do kategorií: Kultura, Sport, Významný počin v sociální a humanitární oblasti, Vzdělávání, Podnikání – drobné podnikání, Podnikání – výrobní společnosti, Architektura – novostavba, Architektura - rekonstrukce, Životní prostředí a ekologie, Cena mladých - věková hranice do 25 let včetně a kategorie Přínos městu. 

Podmínky a předpoklady pro nominace zůstaly stejné jako v loňském roce. Informace ZDE. Nominaci může zaslat každý jednotlivec či skupina občanů města Šumperka, společnost či zájmové uskupení, jež vykonávají svoji činnost na území města, a to elektronicky na adresu cenymesta@sumperk.cz nebo poštou na adresu Tisková mluvčí, MěÚ Šumperk, nám. Míru 1, nejpozději do pondělí 31. prosince.  Pro desítku navrhovatelů, kteří budou vylosováni, je připravena odměna v podobě volných vstupenek na předávání Cen města.

„Každý návrh musí obsahovat specifikaci nominace (jméno osoby, název organizace, název akce), jasné zdůvodnění návrhu nominace, označení příslušné kategorie, jméno osoby/název organizace, která podala návrh a její kontaktní údaje. U kategorií architektura je nutné přiložit barevnou fotografii navrhované stavby a musí se jednat o stavby zkolaudované v roce 2012. Do jedné kategorie lze podat navrhovatelem jen jeden návrh,“ sdělila vedoucí odboru školství, kultury a vnějších vztahů Helena Miterková.

O cenách za rok 2012 rozhodnou svými hlasy členové Zastupitelstva města Šumperka do konce února. Slavnostní večer se bude konat 13. dubna 2013 v šumperském divadle. Veřejnost bude mít možnost si na akci zakoupit vstupenky v předprodeji. "Zastupitelstvo města Šumperka má právo udělit  - Zvláštní cenu Zastupitelstva města Šumperka a rovněž si vyhrazuje právo neudělit Cenu města Šumperka v některé z kategorií," doplnila tisková mluvčí Hajduková.

 

Autor: red.,O.Hajduková

Fotogalerie

archivní snímek z předání cen za rok 2011  foto:sumpersko.net

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Jeseníky

Jeseníky

Fotek: 28
Přidáno: 06.01.2021

Přestupní terminál Šumperk

Přestupní terminál Šumperk

Fotek: 21
Přidáno: 16.11.2020

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.