Teplota: 10 / 2 - Přeháňky-Déšť

Nový Jičín vs Draci Šumperk 2:3p

29. listopadu 2018 - 08:02

ilustrační snímek zdroj foto: FB Draci Šumperk

Šumperští hokejisté se po domácím dvojutkání představili ve středu 28. listopadu na půdě soupeře. V Novém Jičíně šli třikrát do vedení, třetí odskočení z nerozhodného stavu již bylo definitivní. To se totiž kapitán Petr Gewiese trefil v prodloužení a duel ukončil. Svěřenci Jozefa Zavadila získali na půdě soupeře dva body a udrželi tak právě Nový Jičín v tabulce pod sebou.

Branky a nahrávky: 35. Chvostek (Tomeček), 39. Zedník (Slovák, Hrachovský) – 13. Králík (Gewiese, Ďurač), 38. Pokorný (Antonov, Romančík), 61. Gewiese. Rozhodčí: Cabák - Vengřín, Hranoš. Vyloučení: 3:2, navíc Hrachovský (NJI) 10 minut os. trest nesportovní chování. Využití: 0:1. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3.

Nový Jičín: Hlaváč – Adamík, Hruška, Hrachovský, Kališ, Metelka, Gřesík, Tomeček – Kuba, Palička, Krupa, Macháček, Málek, Lehečka, Chvostek, Poruba, Zedník, Vaňo, Sonnek, Slovák, Irgl

Šumperk: O. Haloda – Gewiese, Drtil, M. Haloda, Řezáč, Sedlák, Blecha – Pokorný, Romančík, Krejčiřík, Hroch, Ďurač, Urban, Plášek, Králík, Šíp, Antonov, Čuřík, Ostřanský

tabulka zdroj:Draci Šumperk

Autor: red., Jaroslav Svoboda