Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 04. června 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

video! DEM NA DŽEM! I v roce 2020!

03.06.2020 - video! DEM NA DŽEM! I v roce 2020! - Návštěvníky...

Počasí

04.06.2020 - Čtvrtek

Teplota: 22 / 7 - Přeháňky-Déšť

05.06.2020 - Pátek

Teplota: 16 / 12 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Ocenění sportovců z řad policie

15. února 2012 - 14:25

Zpět na seznam článků

Pozornost si zaslouží Radka Štýbnarová z DI Šumperk

Ocenění sportovců z řad policie

oceněná policistka Radka Štýbnarová foto:PČR

Celkem 14 policistů z Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje převzalo z rukou krajského ředitele plk. RNDr. Jaroslava Skříčila a ředitele pro řízení lidských zdrojů plk. Mgr. Tibora Gábora pamětní list spolu s upomínkovými předměty jako výraz poděkování za příkladnou reprezentaci policie v různých sportovních disciplínách. "Jednalo se o plavání, policejní víceboj, stolní tenis, kynologii a silniční cyklistiku," doplnila Eva Čeplová.

Policisté z celého olomouckého kraje během roku 2011 změřili síly s kolegy z dalších krajů v různých sportovních odvětvích a kláních, přičemž některé ze sportovních disciplín přímo navazují na služební přípravu policistů. Na všech akcích policisté prokázali, že jejich fyzické dovednosti jsou na vysoké úrovni a patří mezi sportovní špičku. Zvláštní poděkování patří mladé policistce Radce Štýbnarové z Dopravního inspektorátu Šumperk, které se podařilo na Světových hasičských a policejních hrách v New Yorku vybojovat celkové 5. místo v kategorii ženy. V silovém víceboji a běhu na 10 kilometrů se umístila taktéž na 5. místě.

Za pouhé dva roky trvání Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje policisté ve sportovní reprezentaci pravidelně obsazují přední místa.

    

 

Autor: red.,E.Čeplová

Fotogalerie

oceněná policistka Radka Štýbnarová               foto:PČR

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.