Sobota 31. července 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Letní Flora Olomouc – Souznění s přírodou

30.07.2021 - Letní Flora Olomouc – Souznění s přírodou -...

Počasí

31.07.2021 - Sobota

Teplota: 25 / 16 - Bouřky

01.08.2021 - Neděle

Teplota: 19 / 14 - Bouřky

Odstartovala krajská anketa Ceny cestovního ruchu

16. července 2021 - 08:02

Zpět na seznam článků

Hlasujte pro nejzajímavější počiny

Odstartovala krajská anketa Ceny cestovního ruchu

Udělení Cen OLK zdroj foto: archiv OLK

Ve čtvrtek 15. července odstartovalo hlasování v rámci prestižní ankety Ceny cestovního ruchu Olomouckého kraje. O nejoblíbenější novinku, bike a trail park, kemp, naučnou stezku nebo neobjevený skvost se uchází pětadvacítka nominovaných turistických cílů z celého regionu.

Hlasovat můžete tradičně na webu cenykraje.cz až do 15. srpna. „Ve veřejné anketě mají hlasující na výběr opět z několika kategorií, které představují výjimečné, atraktivní nebo jinak zajímavé turistické projekty z celého Olomouckého kraje. Sami uvidí, že covid-19 cestovní ruch omezil, nezničil ale pracovitost ani vynalézavost lidí, kteří se v něm pohybují,” vysvětluje Milada Sokolová, uvolněná zastupitelka Olomouckého kraje pro oblast vnějších vztahů a cestovního ruchu.

Cestovní ruch v Olomouckém kraji překonal i tak těžkou  překážku, kterou je koronavirová situace. Dál vznikají nápady, jak v rámci možností zpříjemnit turistům cesty regionem, aby tu strávili pohodovou dovolenou, výlet nebo třeba prodloužený víkend. „Pokud to epidemická situace dovolí, proběhne slavnostní vyhlášení cen cestovního ruchu letos na podzim,“ doplnil ředitel Centrály cestovního ruchu Olomouckého kraje Radek Stojan.

Autor: red., E. Knajblová, zdroj foto: OLK

Fotogalerie

Udělení Cen OLK              zdroj foto: archiv OLK

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.