Středa 19. ledna 2022 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Nové zkušební otázky v autoškolách lépe připraví

18.01.2022 - Nové zkušební otázky v autoškolách lépe připraví -...

Počasí

19.01.2022 - Středa

Teplota: 0 / -4 - Zataženo

20.01.2022 - Čtvrtek

Teplota: 1 / -3 - Sníh

Olomoucká univerzita připravila den otevřených dveří

01. prosince 2021 - 10:07

Zpět na seznam článků

Se zájemci o studium se setká online

Olomoucká univerzita připravila den otevřených dveří

Olomoucká univerzita připravila den otevřených dveří zdroj foto: archiv upol

Univerzita Palackého v Olomouci (UP) se představí zájemcům o studium prostřednictvím online dne otevřených dveří. Ten se koná tento pátek 3. prosince a zapojí se do něj všech osm fakult nejstarší moravské univerzity. Pro návštěvníky připravily fakulty zajímavý online program s řadou novinek, jeho součástí jsou informační streamy, chatovací platformy, videa či podcasty. Zájemci se na online dnu otevřených dveří seznámí nejen s podmínkami přijetí či průběhem studia, ale i s vyučujícími a studenty.

Kompletní program je k dispozici nejen na stránkách fakult, ale přehledně rovněž na speciálním webu univerzitnimesto.cz, který nabízí 3D prohlídky univerzitních prostor, interaktivní mapy, fotogalerie nebo odkazy na sociální sítě a videa.Samozřejmostí je i přehledný průvodce přihláškou ke studiu a kompletní seznam osmi set nabízených kombinací studijních programů. „Na virtuální podobu dne otevřených dveří jsme i se zkušenostmi z loňska dobře připraveni. Zájemci o studium tak o nic nepřijdou, fakulty pro ně připravily skvělý program i v online prostředí. Přestože tedy nebudeme moci zájemce přivítat osobně v prostorách univerzity, pevně věřím, že připravený online program pro ně bude informačně zajímavý a že atmosféru univerzitního města zažijí v příštím akademickém roce už jako naši studenti,“ uvedl Martin Procházka, rektor Univerzity Palackého v Olomouci.

Osm fakult UP nabídne program v online podobě, jediná cyrilometodějská teologická fakulta zpřístupní svůj program také prezenčně ve své budově v Univerzitní ulici s tím, že tato část dne otevřených dveří se uskuteční v omezené formě a za dodržení všech aktuálně platných epidemických opatření.

Univerzita Palackého v Olomouci každoročně eviduje až třicet dva tisíc přihlášek ke studiu. Ty mohou zájemci podávat na většinu studijních programů do 15. března. Minulé online dny otevřených dveří UP navštívilo v den akce až pět tisíc zájemců, uchazečský web navštíví za celý rok přes sto čtyřicet tisíc uživatelů.

Autor: red., E. Havrlant

Fotogalerie

Olomoucká univerzita připravila den otevřených dveří   zdroj foto: archiv upol

Další články z rubriky

Na Šumpersku havaroval sypač

Na Šumpersku havaroval sypač

Při ošetřování silnice

Exkluzivní Fotogalerie

Zima v Jeseníkách 2021

Zima v Jeseníkách 2021

Fotek: 18
Přidáno: 19.12.2021

Čarovný les a BUBU CESTA II.

Čarovný les a BUBU CESTA II.

Fotek: 73
Přidáno: 11.11.2021

Čarovný les a BUBU CESTA I.

Čarovný les a BUBU CESTA I.

Fotek: 74
Přidáno: 11.11.2021

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.