Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 14. dubna 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Vrcholí revitalizace parku Knížecí sady Zábřeh

13.04.2021 - Vrcholí revitalizace parku Knížecí sady Zábřeh -...

Počasí

14.04.2021 - Středa

Teplota: 6 / 2 - Sníh

15.04.2021 - Čtvrtek

Teplota: 5 / 1 - Sníh

Zde je místo pro Vaši reklamu

Ondřej Brzobohatý - Identity

06. listopadu 2014 - 12:50

Zpět na seznam článků

V Zábřehu se představí jako zpěvák

Ve velkém sále zábřežského kulturního domu se o státním svátku, v pondělí 17. listopadu, představí muzikant a herec Ondřej Brzobohatý.

Na koncertu slibujícím nevšední zážitek uvede nejen svoji doprovodnou kapelu, ale i debutové album Identity. „Identity Tour navazuje na mimořádně vydařené jarní turné. Nabídne však komornější atmosféru a upravený program nejen s písničkami z nového alba. To už se několik měsíců drží v hitparádně nejprodávanějších tuzemských CD a Brzobohatému vyneslo záhy po vydání Zlatou desku Supraphonu,“ uvedl produkční Vratislav Jarmar.

Ondřej Brzobohatý působil do roku 2007 v kapele Bůhví, od té doby pokračuje v sólové hudební kariéře jako zpěvák a klavírista s vlastní kapelou. Jako hudebník a producent spolupracoval například s Darou Rolins, Petrem Hapkou, Michalem Horáčkem nebo Jaromírem Nohavicou. Jako herec působil například v seriálech Ulice nebo Gympl, ke kterému složil úvodní skladbu. Herecky aktivní je zejména v Hudebním divadle Karlín a Divadle Radka Brzobohatého. Několikrát moderoval Českého Slavíka, získal cenu TÝTÝ za nejoblíbenějšího herce roku 2012.

Letos v květnu vydal první sólové album Identity. „Vystoupení Ondřeje Brzobohatého a jeho kapely startuje v 19 hodin, po něm bude následovat autogramiáda ve foyer,“ informoval Jarmar.

Autor: red.z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Policie hodnotí první týden opatření

Policie hodnotí první týden opatření

Fotek: 43
Přidáno: 08.03.2021

Jeseníky

Jeseníky

Fotek: 28
Přidáno: 06.01.2021

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.