Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 22. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

VIDEO. Červenohorské sedlo „láká“ motorkáře

22.07.2019 - VIDEO. Červenohorské sedlo „láká“ motorkáře -...

Počasí

22.07.2019 - Pondělí

Teplota: 27 / 14 - Zataženo

23.07.2019 - Úterý

Teplota: 28 / 18 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Ondřej Brzobohatý - Identity

06. listopadu 2014 - 12:50

Zpět na seznam článků

V Zábřehu se představí jako zpěvák

Ve velkém sále zábřežského kulturního domu se o státním svátku, v pondělí 17. listopadu, představí muzikant a herec Ondřej Brzobohatý.

Na koncertu slibujícím nevšední zážitek uvede nejen svoji doprovodnou kapelu, ale i debutové album Identity. „Identity Tour navazuje na mimořádně vydařené jarní turné. Nabídne však komornější atmosféru a upravený program nejen s písničkami z nového alba. To už se několik měsíců drží v hitparádně nejprodávanějších tuzemských CD a Brzobohatému vyneslo záhy po vydání Zlatou desku Supraphonu,“ uvedl produkční Vratislav Jarmar.

Ondřej Brzobohatý působil do roku 2007 v kapele Bůhví, od té doby pokračuje v sólové hudební kariéře jako zpěvák a klavírista s vlastní kapelou. Jako hudebník a producent spolupracoval například s Darou Rolins, Petrem Hapkou, Michalem Horáčkem nebo Jaromírem Nohavicou. Jako herec působil například v seriálech Ulice nebo Gympl, ke kterému složil úvodní skladbu. Herecky aktivní je zejména v Hudebním divadle Karlín a Divadle Radka Brzobohatého. Několikrát moderoval Českého Slavíka, získal cenu TÝTÝ za nejoblíbenějšího herce roku 2012.

Letos v květnu vydal první sólové album Identity. „Vystoupení Ondřeje Brzobohatého a jeho kapely startuje v 19 hodin, po něm bude následovat autogramiáda ve foyer,“ informoval Jarmar.

Autor: red.z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.