Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 25. května 2022 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Soutěž Podnikavé hlavy zná své vítěze

25.05.2022 - Soutěž Podnikavé hlavy zná své vítěze - Prvenství...

Počasí

25.05.2022 - Středa

Teplota: 16 / 11 - obcasny-Déšť

26.05.2022 - Čtvrtek

Teplota: 17 / 10 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Operátorky zábřežského call centra podpořily Charitu Zábřeh

19. prosince 2017 - 08:51

Zpět na seznam článků

Z charitní chráněné dílny nakoupily dárky pod stromeček

Operátorky zábřežského call centra podpořily Charitu Zábřeh

Operátorky zábřežského call centra podpořily Charitu Zábřeh zdroj foto: V. Sobol

Pohankové polštářky, hedvábné šátky, náramky a mnoho dalších vánočních dárků z produkce Charity Zábřeh nakoupili operátorky call centra společnosti ČEZ Distribuce i další energetici pracující v Zábřehu na Moravě. Udělali tím radost svým nejbližším, kteří najdou dárky pod stromečkem, hendikepovaným lidem z charitní chráněné dílny a také sobě.

Kromě dárků šly na dračku také vánoční přání i dekorace a také dobroty, na kterých si zaměstnanci pochutnali v rámci projektu „Pomáháme snídaní“. „Energetici si dopřáli například medovník, koláče a pomazánky, ale i nealkoholický punč nebo kávu připravenou hendikepovanými z občasné mobilní kavárny klientů charity s příznačným názvem Nadějná,“ uvedl mluvčí Vladislav Sobol.

energetici si dopřáli například medovník, koláče a pomazánky zdroj foto: V. Sobol

Charita utržila u energetiků přes dvanáct tisíc korun. „To je naprosto neočekávaný výtěžek a jsme za něj velmi vděčni! Ale ještě důležitější jsou pro nás nefinanční a tedy neměřitelné zážitky našich zaměstnanců a klientů, kteří mi líčili zájem a pochopení všech nakupujících. To, jakou radost jste jim vašimi předvánočními trhy udělali, do čísel nijak nevměstnáme, ale buďte si jisti, že je obrovská,“ zhodnotil akci ředitel Charity Zábřeh Jiří Karger.

Vánoční trhy chráněných dílen uspořádala skupina ve většině lokalit, kde působí, jako svůj příspěvek k podpoře zaměstnávání hendikepovaných. Chráněné dílny v celé republice dlouhodobě podporuje svými granty nadace společnosti.

 
 

Autor: red., V. Sobol,zdroj foto: V. Sobol

Fotogalerie

 Operátorky zábřežského call centra podpořily Charitu Zábřeh    zdroj foto: V. Sobol

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.