Opilá žena usedla na Šumpersku za volant
07. dubna 2026 - 11:17
Na místě přišla o řidičák

ilustrační snímek zdroj: archiv
Dopoledne v neděli 5. dubna zastavila policejní hlídka v rámci kontroly dvaačtyřicetiletou řidičku vozidla Škoda v Dlouhomilově při jízdě ve směru od Hrabišína.
„Byla u ní provedena dechová zkouška a poté následovaly ještě dvě další. Naměřená hodnota byla u první 2,11 promile, u druhé 2,33 promile a u poslední 2,48 promile alkoholu v dechu,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Miluše Zajícová, která upřesnila: „ S naměřenými hodnotami žena souhlasila a odběr krve nežádala. Na místě přišla o řidičský průkaz a následně byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.“
Autor: red., pis M. Zajícová
Fotogalerie
Další články z rubriky
Podmínky užití |
Prohlášení o přístupnosti |
Reklama |
Kontakty |
Nastavení souborů Cookies
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.
Facebook


Komentovat článek můžete na naší Facebookové stránce.




