Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 14. července 2026 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Havarijní situace na Dyji!

14.07.2026 - Havarijní situace na Dyji! - Řešíme následky namísto...

Počasí

14.07.2026 - Úterý

Teplota: 27 / 15 - Přeháňky-Déšť

15.07.2026 - Středa

Teplota: 23 / 17 - Bouřky

Zde je místo pro Vaši reklamu

Opilecká jízda muže z Litovle skončila nárazem do osvětlení

21. srpna 2014 - 10:06

Zpět na seznam článků

Nadýchal 3,12 promile hodinu po poledni

Opilecká jízda muže z Litovle skončila nárazem do osvětlení

DN Olomouc zdroj foto:PČR

Dlouho bude na dopolední jízdu Olomoucí vzpomínat pětatřicetiletý muž z Litovle, který je od středy 20. srpna podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

V úterý 19. srpna po třinácté hodině jel ve vozidle Škoda na ulici Peškova v Olomouci, kde nepřizpůsobil rychlost. Narazil do zaparkovaného auta stejné značky. „Řidič nezastavil a pokračoval v jízdě. Při odbočování vlevo na čtyřramenné křižovatce s ulicí Schweitzerova a ulicí Holečkova narazil do sloupu veřejného osvětlení,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Marie Štrbáková.

DN Olomouc

Policisté provedli na místě nehody u řidiče dechovou zkoušku. „Muž nadýchal 3,12 promile alkoholu v dechu a s naměřenou hodnotou souhlasil,“ informovala mluvčí. Ke zranění osob nedošlo.

DN Olomouc

Za opileckou jízdu mu nyní hrozí až jeden rok ve vězení.

Autor: red.,M.Štrbáková, zdroj foto:PČR

Fotogalerie

DN Olomouc                         zdroj foto:PČR

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.