Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 21. března 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Šumperští studenti v partnerském města Sulmona

21.03.2019 - Šumperští studenti v partnerském města Sulmona -...

Počasí

Oblačno

21.03.2019 - Čtvrtek

Teplota: 11 / 3 - Oblačno

SkoroJasno

22.03.2019 - Pátek

Teplota: 15 / 5 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Oscarovou nadílku nabídne zábřežské Retro

27. března 2014 - 11:11

Zpět na seznam článků

Zahajuje otrokářské drama 12 let v řetězech

Dubnové neděle budou v kině Retro patřit filmům, které byly oceněny zlatou soškou Oscara nebo na ni byly nominovány.

Stejně jako v loňském roce si tak zábřežští diváci mohou vychutnat některé snímky, kterých si cení americká Akademie filmových umění. „Do této přehlídky jsme zařadili tituly, od nichž očekáváme, že je naši diváci budou chtít vidět. Otrokářské drama 12 let v řetězech, které získalo hned tři sošky, včetně té nejcennější za nejlepší film, diváky jistě přiláká v neděli 6.dubna,“ zve na úvodní film přehlídky vedoucí kina Věra Smrčková.

V neděli 13.dubna se hlavní hrdina v podání Joaquina Phoenixe zamiluje do svého počítačového systému s hlasem Scarlet Johanssonové ve filmu Ona, „Film, který letos obdržel Oscara za nejlepší původní scénář, uvádíme rovněž v zábřežské premiéře,“ uvedla Smrčková. „Ani jednu z pěti nominací ve zlatou sošku neproměnil okouzlující podvodník Vlk z Wall Street. O to větší úspěch ale slaví tento nezkrotný burzovní vlčák u diváků. V kině Retro snímek uvedeme 20.dubna,“ dodává vedoucí zábřežského biografu. 

V neděli 27.dubna čeká diváky herecky nejúspěšnější snímek Klub poslední naděje, za který byl oceněn jak představitel hlavní role Matthew McConaughey, tak i  Jared Leto za roli vedlejší. Ve stejný den je pak pro malé i velké diváky připraven nejlepší animovaný snímek Ledové království, jenž získal sošku rovněž za ústřední filmovou melodii.

Autor: red.zk.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.