Úterý 19. února 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Celníci v Olomouckém kraji loni vybrali bezmála dvě miliardy korun

19.02.2019 - Celníci v Olomouckém kraji loni vybrali bezmála dvě...

Počasí

Jasno

19.02.2019 - Úterý

Teplota: 8 / 1 - Jasno

Zataženo

20.02.2019 - Středa

Teplota: 8 / 1 - Zataženo

PŘIPOMENUTÍ! Hokejovou exhibici v Šumperku ozdobí hvězdná jména

06. září 2018 - 08:58

Zpět na seznam článků

Pozvánka šumperského hokejového klubu

PŘIPOMENUTÍ! Hokejovou exhibici v Šumperku ozdobí hvězdná jména

ilustrační snímek zdroj foto: Draci Šumperk

Zdeněk Novosad strávil v dresu s Drakem na hrudi celkem šest sezon a slavil tři prvoligové postupy. Mimo Šumperk působil například v rodném Šternberku, francouzském Tours, Clermontu, nebo v belgických Antverpách. Když se ve svých čtyřiceti letech rozhodl pověsit brusle na hřebík, věděl, že chce svojí rozlučkou především pobavit fanoušky tak, jako to dělal celou hokejovou kariéru.

Takže v pátek 7. září od osmnácti hodin vybruslí na šumperský led borci, se kterými se během své kariéry seznámil.

Platí, že hokejisté mají blízko k fotbalu a naopak. A během Exhibice ZN64, jak celou akci nazval, to bude znát. Karel Poborský, Tomáš Ujfaluši, Radoslav Kováč, Aleš Kotalík, David Pospíšil nebo místní hokejové legendy Aleš Holík, Dušan Bařica, Radek Kučera… To je jen krátký výčet jmen, které můžete spatřit na vlastní oči, pokud se do Šumperka rozhodnete vyrazit.

Podle svých slov uspořádal Novosad rozlučku především s cílem pobavit fanoušky: „Rozlučku pořádám hlavně proto, abych udělal radost šumperským fanouškům a ukázal se jim na ledě se svými fotbalovými i hokejovými kamarády. Nejsem žádný Jágr, aby mě každý obdivoval, dělám to hlavně pro lidi. Kluky, kteří za mnou přijedou, už takhle pohromadě na ledě nikdy neuvidím. Klobouk dolů před nimi, že se události zúčastní. Nejdůležitější ze všeho pro mě je, aby se diváci bavili. Proto všechny srdečně zvu, bude to sranda."

pozvánka hokejového klubu zdroj Draci Šumperk

A jak bude celá akce probíhat? Pokladny zimního stadionu v Šumperku se otevřou už v patnáct hodin, aby se předešlo frontám. Program následně vyplní předzápas zdejších malých hokejových nadějí. Ještě před samotným exhibičním utkáním současného týmu Draků proti výběru Zdeňka Novosada proběhne autogramiáda vybraných hostů, a to včetně hlavního rozhodčího Milana Mináře. Ten publiku, mimo jiné, představí svoji knihu Bestie. Před zimním stadionem navíc uspořádá fanklub DraFans soutěže o drobné ceny pro malé fanoušky a nouze by neměla být ani o jídlo a pití, které si za své vzal pivovar z nedalekých Hanušovic.

porgram zdroj: Draci Šumperk

Zdeněk Novosad naposledy oblékl dres Draků v loňském ročníku, tedy v období 2017/2018. Další zápasy už jako hráč nepřidá, nicméně v Šumperku zůstává na pozici asistenta trenéra, takže fanoušci o svého oblíbence nepřijdou.

Hosté Zdeňka Novosada:Tomáš Ujfaluši, Marek Heinz, Radek Šírl, Radoslav Kováč, Karel Poborský, Martin Fenin, Karel Vácha, Aleš Kotalík, David Pospíšil, Jiří Kunce, Lukáš Klimeš, Stanislav Lusk, Tomáš Segíň, Lukáš Duba, Aleš Holík, Dušan Bařica, Radek Kučera, Ivan Klauda, Jakub Ondrák, Michal Popelka, Peter Kotlárik, Zdeněk Novosad, Marek Černošek, David Trunda, Milan Minář

Vstupné 30,- korun, děti do 130 cm a ZTP-P zdarma.

 
 

Autor: red,m Draci Šumperk

Fotogalerie

ilustrační snímek           zdroj foto: Draci Šumperk

Další články z rubriky

Na polesí Rejvíz proběhne osmý ročník závodu Zlatohorská magistrála

Na polesí Rejvíz proběhne osmý ročník závodu Zlatohorská magistrála

Výtěžek ze startovného darují organizátoři na opravu kostela sv. Anny v Horním Údolí

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.