Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 17. listopadu 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Plavby Olomouc představily dlouho očekávanou novinku

17.11.2019 - Plavby Olomouc představily dlouho očekávanou novinku - ...

Počasí

17.11.2019 - Neděle

Teplota: 15 / 10 - Oblačno

18.11.2019 - Pondělí

Teplota: 13 / 8 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

PŘIPOMENUTÍ! V Šumperku připravují Den zdraví

12. října 2018 - 09:21

Zpět na seznam článků

Již popáté v Domě kultury Šumperk

PŘIPOMENUTÍ! V Šumperku připravují Den zdraví

Petra Zsáková zve na Den zdraví zdroj foto: archiv šumpersko.net

V sobotu 13. října od devíti hodin ráno se dveře Domu kultury Šumperk otevřou mnoha možnostem, jak podpořit své zdraví. Pod jednou střechou se setkají přednášející, cvičitelé, lektoři, výtvarníci, prodejci zdravého jídla, pití a všeho, co je s naším zdravím spojené. Nechte se inspirovat přednáškami, zacvičte si podle svého gusta a dobijte si baterky již na pátém ročníku úspěšného festivalu Den zdraví – vědomý život.

Letošní ročník je specifický tím, že se sjednotily časy začátků jednotlivých bloků. Vždy po hodině a půl v sedmi místnostech si můžete vybrat z lákavého a bohatého programu.

pozvánka zdroj: DK

V sekci přednášek například můžete slyšet o Wim Hof metodě otužování, o zdraví z úlu, rytmech roku. Dozvíte se, zda je možné mít domácnost bez odpadů či nové poznatky a informace o zdravé výživě. Pokud chcete více zážitkové programy, určitě si nenechte ujít mužský kruh, malování mandal, meditaci s hlínou, vedenou automasáž chodidla, léčivé zpívání a také hraní na netradiční hudební nástroje.

Pro toho, kdo preferuje pohyb, je tu možnost jít si zatančit, vyzkoušet Port de Bras nebo FitDrums. I jóga je součástí našeho festivalu. A to v podobě jógy smíchu, AcroYogy či ukázek hormonální jógy.

Navíc ve foyer Domu kultury bude řada stánků, prodejců a inspirativního zboží. Přijedou se prezentovat nejen výrobci se značkou Jesenický produkt, ale i prodejci z hanáckého kraje. Můžete ochutnat polévky, saláty či zdravé zákusky.  „Vstup do foyer a velkého sálu, kde budou po celý den originální trhy a výstavy, je volný a každý je vítán,” doplnila pořadatelka festivalu Petra Zsáková.

Závěr celého festivalu bude patřit od osmnácti hodin večer Petru Lukášovi a jeho hudebnímu HAPPENINGU, nazvaný Letem, hudebním světem. Rozezníme společně velký sál svými hlasy, bubny i netradičními hudebními nástroji. Po celém dni to bude velké a živelné zakončení celého Dne zdraví. (text zveřejněn 25.09.2018)

Autor: red.,dk - M. Horáková

Fotogalerie

Petra Zsáková zve na Den zdraví   zdroj foto: archiv šumpersko.net

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Spirituál kvintet koncertoval v Zábřehu

Spirituál kvintet koncertoval v Zábřehu

Fotek: 75
Přidáno: 31.10.2019

Benefiční koncert pro Pontis

Benefiční koncert pro Pontis

Fotek: 55
Přidáno: 28.10.2019

DŽEMFEST 2019 - III.

DŽEMFEST 2019 - III.

Fotek: 56
Přidáno: 21.10.2019

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.