Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 03. dubna 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

VIDEO: Ani vyhlášení nouzového stavu „nepřibrzdilo rychlé řidiče“

02.04.2020 - VIDEO: Ani vyhlášení nouzového stavu „nepřibrzdilo...

Počasí

03.04.2020 - Pátek

Teplota: 9 / 0 - Oblačno

04.04.2020 - Sobota

Teplota: 11 / 0 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Pachatel loupežného přepadení v Jeseníku dopaden

18. února 2020 - 14:12

Zpět na seznam článků

Kriminalisté ho vypátrali během krátké doby

Pachatel loupežného přepadení v Jeseníku dopaden

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Velmi doboru práci odvedli kriminalisté, kteří pracovali na případu loupežného přepadení osmatřicetiletého muže. Ze zvlášť závažného zločinu si vyslechl obvinění dvacetiletý mladík z Ostravy.

V úterý 4. února před šestou hodinou ráno vyrazil osmatřicetiletý muž do práce. V Jeseníku ho oslovil neznámý mladík, který po něm požadoval zapůjčení peněz. „Muž mu koupil pivo, ale peníze mu půjčit odmítl. Mladík muže sledoval do práce a v nestřeženém okamžiku ho zezadu praštil láhví do hlavy. Následoval brutální útok kopanci do hlavy a celého těla, dokud muž neupadl do bezvědomí,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Tereza Neubauerová.

Pachatel oběť poté prohledal a okradl. „Odcizil peněženku s osobními doklady a finanční hotovostí tři tisíce korun,“ informovala mluvčí.

Napadený utrpěl při útoku mnohačetná zranění, se kterými být transportován do Fakultní nemocnice Olomouc. „Ještě ten den se musel podrobit operačnímu výkonu,“ upřesnila Tereza Neubauerová.

Kriminalisty po získání klíčových důkazů vedla stopa do Ostravy. „Vyhlásili celostátní pátrání a o spolupráci požádali kolegy z Ostravy. Po několika dnech byl mladík v Ostravě zadržen a převezen do Jeseníku,“ sdělila policejní mluvčí.

V Jeseníku mu kriminalisté sdělili obvinění ze spáchání zločinu loupeže, za který mu v případě uznání viny hrozí až trest odnětí svobody na deset let. „Vzhledem k tomu, že soudce akceptoval návrh na vzetí do vazby, je mladík stíhán vazebně,“ upřesnila Neubauerová.

Autor: red., pis

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.