Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 15. dubna 2024 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Nová aplikace sdílí informace o zřizovaných organizacích

15.04.2024 - Nová aplikace sdílí informace o zřizovaných...

Počasí

15.04.2024 - Pondělí

Teplota: 15 / 11 - obcasny-Déšť

16.04.2024 - Úterý

Teplota: 12 / 7 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Partička v Zábřehu v akční Vybíjené

08. března 2015 - 23:41

Zpět na seznam článků

Filmová komedie podle bestselleru Michala Viewegha

K nejočekávanějším filmům první poloviny roku jistě patří nová komedie režiséra Petra Nikolaeva Vybíjená, která vznikla podle knihy Michala Viewegha. Příběh o přátelství, osudových láskách a také o kráse a ošklivosti, bude v kinech k vidění od poloviny března.

Film vypráví s laskavým humorem a nadhledem příběh přátel z gymnázia, kteří na abiturientském srazu bilancují své životní úspěchy a neúspěchy. V centru příběhu jsou tři kamarádi – Jeff, Skippy a Tom, které životní peripetie neustále vracejí do společného bydliště – staromládeneckého doupěte, jež se pro ně stává útočištěm podle toho, jak získávají či ztrácejí životní partnerky. Jejich protipólem jsou dvě ženské hrdinky – třídní kráska Eva, která se stane postupně objektem lásky všech spolužáků, a ošklivka Hujerová hledající vlastní cestu ke štěstí.

V úloze kamarádů se ve filmu objevuje trio z televizního seriálu Partička – Michal Suchánek, Richard Genzer a Ondřej Sokol. „Klíčové bylo, kdo ztvární členy tříčlenné mužské party,“ přiznává režisér Petr Nikolaev. „I když kniha vznikla v době, kdy kluky rozhodně nemohl znát, vypadá to, jako by to Michal Viewegh napsal pro ně,“ tvrdí režisér. Zejména mužskou část diváků jistě potěší přítomnost dvou českých modelek na filmovém plátně, Simony Krainové a Lindy Bartošové, která ztvárňuje Krainovou zamlada. Role ošklivky Hujerové se ujala Simona Babčáková.

Ve Vybíjené si zahrál také Lukáš Vaculík, Hynek Čermák nebo Václav Matějovský. „Filmy podle předloh Michala Viewegha patří k nejúspěšnějším titulům posledních dvou desetiletí,“ konstatuje Věra Smrčková ze zábřežského kina Retro. To uvede film v den celostátní premiéry, tedy ve čtvrtek 12. března, a poté do konce března ještě šestkrát.

Autor: red.,Z. David

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.